Чи правда, що довжина кабелю впливає на швидкість заряджання смартфона

59

Часто трапляється, що зарядити смартфон потрібно швидко. І постає питання – чи впливає довжина зарядного кабелю на швидкість самого процесу? У Мережі досі точаться суперечки з цього приводу.

У деяких випадках довжина кабелю справді відіграє роль. Більша довжина кабелю створює більш високий опір, як наслідок – менша напруга. Фахівці вважають, що чим більше кабель – тим більше часу піде на цикл повної зарядки, пише портал Obozrevatel.

Але іноді дійсно є необхідність вибрати подовжений кабель, наприклад, якщо розетка далеко, а смартфон треба постійно тримати поруч. Можливо, у таких випадках краще купити подовжувач, а не довгий кабель.

Варіант “короткий кабель – швидка зарядка” також не завжди спрацьовує. Багато хто забуває, що обмеження напруги може мати сам смартфон або акумулятор, тому це не дасть бажаного ефекту. Кабель живлення сам по собі не може покращити рівень заряджання. Експерти радять використовувати той USB-пристрій, який додавалася до комплекту телефону.

Також слід звернути увагу на товщину кабелю. Велику пропускну спроможність матиме кабель з великим діаметром, але потрібно дивитися на калібр внутрішнього плетіння.

Читайте також:  Ви виписали рецептурний препарат, але піти в аптеку не можете? Є два виходи

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я