Чому в палаці переживають, що Кейт Міддлтон повторить долю леді Ді

14

Життя у королівській родині, звичайно, має свої переваги. Відразу уявляєш собі замки, тіари, модні елегантні вбрання, принців та принцес. Але таке життя не для всіх, адже в ньому безперечно є і свої недоліки. Можеш поставити хрест на приватності і починати вчитися керувати емоціями, щоб не вибухати щоразу, коли хтось придумає про тебе безглуздий слух. Ніхто не знає про це більше, ніж Кейт Мідлтон. Саме тому у Букінгемському палаці так переживають, що герцогиня може повторити долю своєї свекрухи. Кейт Міддлтон та принцеса Діана в деяких моментах дуже схожі. І це трохи лякає Віндзор.

Кейт Міддлтон та принцеса Діана: чому у палаці переживають за дружину принца Вільяма

Кейт Міддлтон вже стала національним надбанням. А, отже, улюбленицею папарацці. З того часу, як вона приєдналася до королівської родини, до неї прикута пильна увага преси. Нічого не нагадує? Якщо ні, то підкажемо. Цей опис — ніби відсилання до життя принцеси Діани у палаці. Вона була народною улюбленицею, але вся ця увага зіграла з нею злий жарт. Принцеса намагалася сховатися від набридливих папараці, але потрапила в трагічну аварію 1997 року.

Джерела, близькі до королівської родини, стверджують, що у палаці дуже переймалися Кейт Міддлтон. Зокрема про те, щоб вона не повторила долю принцеси Діани. Здається, зараз уже ці побоювання є безпідставними. Але ще кілька років тому, коли Кейт була новим членом сім’ї, переживати було про що.

Мова про те, що після заміжжя та розставання зі своєю родиною Кейт Міддлтон могла почуватися самотньою. Можливо, спочатку їй було некомфортно у новій ролі. Але у палаці зробили все можливе, щоб не повторити помилок минулого. «Я думаю, що в палаці є відчуття, що вони хочуть вчитися на помилках минулого і не хочуть королівської нареченої, яка почувається ізольованою та самотньою, відрізаною від родини та нещасною»– Поділився думкою королівський експерт.

Читайте також:  Чому Лайма Вайкуле попросила шанувальників молитися за неї

У палаці створили всі умови для комфорту Кейт

Як кажуть королівські біографи, королівська сім’я зробила правильні висновки з усього, що трапилося раніше, тому до «акліматизації» Кейт у сім’ї вони підійшли у всеозброєнні. Для Кейт створили комфортні умови, в яких вона б не відчувала себе покинутою, втраченою або ще щось таке.

Крім того, Кейт не стали різко виривати із родини. Вона часто бачиться з рідними, і у Вільяма з батьками Кейт чудові стосунки. Тож усі задоволені та щасливі. Щоправда, є ще папараці, які псують життя Кембриджам. Але до цього треба ставитися спокійно, чого Кейт, схоже, вже навчилася.

А як ти вважаєш, чи є щось спільне між Кейт Міддлтон та принцесою Діаною?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :