Чому планові графіки відключень світла не співпадають з фактичними

14

Рівнеобленерго отримує багато звернень громадян про неспівпадіння графіків планових відключень із фактичними.

У Рівненській ОДА пояснили ситуацію із енергоживленням в нашій державі.

Вся Україна працює в об’єднаній енергетичній системі. Сьогодні не йдеться про постачання струму на певній вулиці, у мікрорайоні чи населеному пункті. Нині стоїть питання про виживання всієї енергетичної системи країни!

Це – наш енергетичний фронт. І головне завдання сьогодні – втримати цю систему в цілісності. Наші енергетики на своєму фронті б’ються за це 24/7. Хоча б із поваги до їхньої праці майте терпіння і розуміння, що неможливо спрогнозувати, якими будуть руйнування після влучання ракет по підстанціях і де будуть виникати аварійні відключення мереж.

Існують:

  • Планові відключення. Вони потрібні для того, аби збалансувати енергетичну систему нашого регіону. Про такі відключення ми інформуємо вас щодня.
  • Аварійні відключення. Через удари ракет по наших підстанціях енергетична система нестабільна. Мережі виходять із ладу. Спрогнозувати час та тривалість аварійних відключень – неможливо. Крім того, ці відключення застосовуються у випадках, коли за короткий термін (від 3 до 15 хвилин) потрібно негайно знизити обсяг потужності, що споживається з мережі.
  • Екстрені відключення. Це непрогнозовані відімкнення світла. Їхнє введення контролює компанія Укренерго. Цей тип відключення застосовують у випадку, коли зростає споживання електрики.

– Коментарі у соцмережах ситуацію не виправлять. Але у нас є гідна відповідь ворогу – робити для перемоги все, що ми можемо, там, де ми є. Як це день-у-день роблять українські енергетики. Тому, набираємося терпіння і до праці. Перемога обов’язково буде за нами, – написав голова ОДА Віталій Коваль.

Читайте також:  Студента з Рівного нагородили державною нагородою

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я