Чому не варто ставити мікрохвильову піч на холодильник

95

Якщо ви мешкаєте в невеликій квартирі з маленькою кухнею, ви могли зіткнутися з проблемою розміщення побутової техніки. Зокрема, нерідко виникає питання: куди на кухні поставити мікрохвильову піч? На допомогу приходить ідея розмістити мікрохвильову піч на холодильник. Але чи справді це гарна ідея?

Портал Obozrevatel радить подумати перед тим як встановлювати мікрохвильову піч на холодильник і зважити всі за і проти. Ось що слід обов’язково врахувати.

Висота холодильника

Якщо у вас високий холодильник і для розігріву їжі вам доведеться піднімати руки над головою, щоб поставити її в мікрохвильову піч – можливо, це не найкраща ідея. Особливо звертайте увагу на те, що іноді вам доведеться діставати з мікрохвильової печі розігрітий суп, який буде дуже просто розлити на себе.

Якщо ж у вас невисокий холодильник і мікрохвильова піч буде на рівні ваших очей – тоді все добре.

Розміри мікрохвильової печі

Крім холодильника, потрібно також враховувати і те, які розміри має ваша мікрохвильова піч. Сучасні мікрохвильові печі важать 15-18 кілограмів, але вага більш габаритних може досягати більше 40 кг. Очевидно, розміщення такої ваги на холодильнику може призвести до деформації його верхньої частини.

Також, якщо мікрохвильова піч істотно ширша за холодильник, враховуйте, що один незручний рух і він може перекинутися і впасти з холодильника.

Враховуйте потужність

Перед тим, як поставити мікрохвильову піч на холодильник, подумайте, чи зможете ви їх включити в різні розетки і чи витримає одна розетка відразу два прилади. Холодильники споживають від 100 до 250 Вт, тоді як мікрохвильові печі вимагають від 500 до 1000 Вт.

Переконайтеся, що ви маєте розетку, яка забезпечує необхідну потужність.

Читайте також:  Інтимна контурна пластика

Вентиляція

Для коректної роботи мікрохвильової печі та холодильника надзвичайно важлива вентиляція. Якщо холодильник знаходиться в кутку кімнати і стоїть дуже близько до стіни, йому вже не вистачає повітря, а якщо зверху встановити мікрохвильову піч, то ситуація тільки погіршиться. Брак вентиляції вплине як на один, так і на інший прилад. Зокрема, скільки струму вони споживатимуть для коректної роботи.

Видимість

Якщо ж говорити просто про комфорт, то мікрохвильова піч, як і вказувалося вище, повинна знаходитися не вище рівня очей. Таким чином, ви зможете бачити, що відбувається всередині приладу під час розігріву їжі, а також вільно стежити за таймером.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я