Чому королева Данії зреклася престолу після більш ніж півстоліття правління

22
Маргрете II

Як стало відомо, королева Данії зреклася престолу. Маргрете II прийняла таке кардинальне рішення через понад півстоліття правління. Що важливо, тепер місце монарха займе її син, кронпринц Фредерік. Однак останнє не влаштовує деяких підданих корони. Що ж могло послужити тому причиною і чому Маргрете II не бажає більше правити, ти дізнаєшся в найближчі кілька хвилин.

Королева Данії зреклася престолу

Маргрете II

Мабуть, немає сенсу спростовувати той факт, що новина про те, що королева Данії зреклася престолу, шокувала багатьох людей. І, безумовно, йдеться не тільки про підданих монарха, а й про користувачів Мережі по всьому світу, що захоплювалися Маргрете II. Своїм же рішенням двоюрідна сестра покійної Єлизавети II поділилася в новорічному зверненні до народу Данії.

Маргрете II

Так, у своїй промові Маргрете II зізналася, що вважає цей момент найбільш правильним для завершення часу свого правління. Що ж до дати зречення, то офіційно все відбудеться 14 січня 2024 року. Саме цього дня, через 52 роки після того, як монарша особа стала спадкоємицею свого батька, вона і залишить посаду королеви Данії. Свій трон двоюрідна сестра Єлизавети II передасть старшому синові, кронпринцу Фредеріку.

Маргрете II

Підтримка і допомога, яку я отримувала протягом цих років, була вирішальною у виконанні мого завдання. Я сподіваюся, що нова королівська подружня пара буде зустрінута з такою ж довірою і любов’ю, які отримала я. Вони заслуговують на це. Данія заслуговує на це. На цьому я закінчу свою останню новорічну промову звичними словами: Боже, бережи Данію і благослови вас усіх“.

“Час бере своє”

Фредерік X і королева Мер

14 січня 2024 року на престол зійдуть король Фредерік X і королева Мері. А ось уже їхній старший син Крістіан офіційно отримає статус наступного в черзі на престол і звання кронпринца. Однак такі умови готові прийняти далеко не всі. Бачиш, Фредерік не так давно був помічений у компанії іншої жінки. Так, папараці вдалося зняти цікаві знімки з прогулянки чоловіка і мексиканської світської левиці Женев’єви Казанової.

Читайте також:  Вчені з'ясували, де знаходилася прабатьківщина всіх існуючих та вимерлих пінгвінів

Незважаючи на подібний хейт на адресу Фредеріка, рішення Маргрете II навряд чи зміниться. Бачиш, 83-річна королева останнім часом відчуває серйозні проблеми зі здоров’ям. Так, у лютому 2023 року їй навіть довелося пережити велику операцію на спині. Не варто забувати і про те, що свого чоловіка монархиня поховала всього 6 років тому.

Час бере своє. І кількість недуг збільшується. Ніхто не може взяти на себе стільки, скільки йому вдавалося в минулому“, – вважає Маргрете II. Цікаво, що королева була останньою жінкою-монархом після смерті двоюрідної сестри. Сьогодні ж деяких користувачів Мережі турбує логічне запитання. А чи наважиться Чарльз наслідувати приклад своєї родички і передати трон принцу Вільяму і Кейт Міддлтон?

Маргрете II

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я