Як Дональд Трамп погрозами вибив собі роль у фільмі “Сам удома 2: Загублений у Нью-Йорку”

50
Сам удома 2

Як стало відомо, Дональд Трамп розкритикував Кріса Коламбуса за заяву в одному з інтерв’ю. Так, режисер поділився деякими подробицями зйомок другого фільму про пригоди Кевіна Маккалістера “Сам удома: Загублений у Нью-Йорку”. Що ж так не сподобалося колишньому президенту США і де ж захована істина, ти дізнаєшся в найближчі кілька хвилин.

Дональд Трамп розкритикував Кріса Коламбуса

Сам удома 2

Перш ніж ми почнемо, давай спробуємо з’ясувати, скільки разів ти переглядав другу частину кінострічки “Сам удома”. Здавалося б, це можна робити вічно, чи не так? Однак навіть через 20, 50 або 100 переглядів фільму про пригоди Кевіна ти не зможеш з точністю відповісти на просте запитання: як же там опинився Дональд Трамп?

Сам удома 2

Благо режисер фільму поділився деякими подробицями знімального процесу. Так, в одному з інтерв’ю Кріс Коламбус зізнався, що колишній президент США буквально залякував кінематографіста, щоб потрапити в продовження гучного проекту. Цікаво, але Трамп пам’ятає ситуацію зовсім інакше.

Сам удома 2

Ми хотіли знімати у вестибюлі Plaza, тому що відбудувати нью-йоркський готель на звуковій сцені було нереально. У результаті передбачалися додаткові витрати на оренду реального місця“, – поділився спогадами режисер. Однак, на подив усієї команди, у власника готелю були інші плани.

Дональд Трамп

Як ти вже можеш здогадатися, ним виявився Дональд Трамп. І, за умовою тоді ще майбутнього президента США, замість оплати оренди кінематографісти мали помістити бізнесмена в один із кадрів стрічки “Сам удома”. Безумовно, йшлося хоч і про другорядну роль, але далеко за межами стандартної масовки.

Кому з них вірити?

Сам удома 2

У нас не залишалося іншого вибору, окрім як погодитися. Але ми явно не очікували подальшої реакції під час перших показів. Людям сподобалося побачити Трампа на екрані. У підсумку я сказав редактору, щоб бізнесмена залишили у фільмі. Це момент для глядачів. Так що так, йому вдалося пробитися в проєкт“.

Читайте також:  Справа про наклеп проти Трампа

Дональд Трамп

У підсумку не так давно Дональд Трамп розкритикував Кріса Коламбуса за подібні слова. Адже, за словами політика, режисер і знімальна група буквально благали його зіграти епізодичну роль. “Я був зайнятий і не хотів займатися цим. Але вони були неймовірно милими і насамперед наполегливими. Я погодився. Решту вже ви й так знаєте. Тепер люди телефонують мені щоразу, коли “Сам удома” виходить в ефір”.

Сам удома 2

При цьому, що цікаво, Трамп вважає, що саме завдяки його камео фільм мав неймовірний успіх у публіки. Також колишній президент США не розуміє сьогоднішніх заяв Коламбуса. Мовляв, якщо все було так, як стверджує режисер, то чому кінороби просто не вирізали епізод із політиком за стільки років? У результаті чоловік думає, що це такий спосіб показати Трампа в невигідному світлі.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я