Чому експерти впевнені у майбутньому розлученні принца Гаррі та Меган Маркл

47

Британські папараці в один голос стверджують: розлучення Гаррі та Меган не за горами! Про це ще з кінця літа говорять і спільні друзі пари. Так, на публіці герцог та герцогиня Сассекські досі виглядають ідеальною парою. Але, за словами інсайдерів, на кожного з подружжя вже близько 3 місяців працює команда юристів. Просто так Гаррі з Меганом розійтися не можуть. Скандальному подружжю потрібно для початку залагодити безліч справ! Крім того, подейкують, що Гаррі вже просто не довіряє найдорожчій дружині!

Розлучення Гаррі та Меган: що відомо про наміри Сасекських

Інсайдер зі світовим ім’ям

Британська аристократка леді Колін Кемпбелл вже 40 років носить неофіційний титул королівського експерта. У 1992 році світська левиця викликала фурор своєю книгою про принцесу Діану. Царедворці довго звинувачували Кемпбелл у створенні фейків. Але з роками відомості з книги леді Колін отримали підтвердження, і аристократи замовкли.

В останні роки іменита британка сконцентрувала свою увагу на принцу Гаррі та його чарівній дружині. 2020 року леді Колін вже випустила одну книгу про перипетії шлюбу герцогів Сассекських. А зараз мадам Кемпбелл стверджує, ніби подружжя вже перебуває на порозі розлучення!

Гучні заяви

Комусь іншому британські журналісти не повірили б. Але відомості леді Колін мають властивість набувати підтвердження. «У відносинах Гаррі та Меган куди більше проблемчим нам здається. За допомогою найнятих юристів пара вже досягла угоди про розлучення. Інформація перевірена, мені її повідомили одразу з кількох джерел!»- Розповідає аристократка.

Більше того, за словами мадам Кемпбелл ініціатором розлучення став принц Гаррі! «Меган рада була б залишити все як є. Але Гаррі ситуація не влаштовує. Розлучення хоче насамперед саме він. Гаррі нарешті усвідомив, кого являє собою Меган Маркл.», – ділиться відомостями леді Колін.

Читайте також:  Король Чарльз завдав нового удару принцу Гаррі

Непрямі підтвердження

Цікавий факт: раніше герцогиня Сассекська завжди швидко реагувала на чутки, що стосуються їх із чоловіком. Меган Маркл або розбиралася із ситуацією сама, або підключала важку артилерію в особі коханого чоловіка. А зараз колишня актриса вважає за краще відмовчуватися. І це при тому, що чутки про майбутнє розлучення пари ходять ще з початку літа!

Бачиш, леді Колін Кемпбелл собаку з’їв у судових справах про містифікації. Для світської левиці не важко буде затягнути процес аж до моменту істини. Ну а коли розлучення Гаррі та Меган стане з об’єкту пліток фактом, що відбувсяМеган виявить себе виставленою на посміховисько.

Час покаже

Принаймні зараз мадам Кемпбелл вірять і журналісти, і царедворці. Думаю, невдовзі ми переконаємося, чи права у своїх підозрах була знаменитий королівський експерт! Розлучення царських осіб – справа непростачасу він займає багато. Але якщо леді Колін Кемпбелл не бреше, через якісь півроку Гаррі знову повернеться до родини!

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я