Чому Девід і Вікторія Бекхеми сплять окремо

51
Бекхеми

Як стало відомо, Бекхеми сплять окремо. “Ну, судячи з усього, Вікторія і Девід все ж наближаються до розлучення”, – подумаєш ти. І будеш докорінно неправий. Адже, що цікаво, сон окремо зовсім не свідчить про кризу стосунків. Але не будемо забігати вперед. Адже про все ми розповімо тобі в найближчі кілька хвилин.

Бекхеми сплять окремо

Мабуть, якщо не всім, то багатьом відома історія кохання Девіда і Вікторії Бекхемів. Вони зв’язали один одного узами шлюбу ще 1999 року. Відтоді були як злети, так і падіння. І тим не менше почуття знаменитостей стали лише сильнішими. Що вже говорити, досить згадати їхні привітання з 24-ю річницею від дня весілля.

Бекхеми

Однак, як стало відомо, Бекхеми сплять окремо. Рішення про окремий сон спортсменом і співачкою було ухвалене не так давно. Тільки ось причина зовсім не в розлученні, що наближається. Так, наприклад, вся справа в їхньому разючому стилі життя. Не секрет, що для Девіда звичніші світські заходи, тоді як для Вікторії – більш стримані посиденьки в колі близьких.

Так, ще 2017 року з’ясувалося, що в їхньому заміському будинку є два окремі крила. Як ти вже напевно здогадуєшся, кожне з них належить виключно одному з подружжя. Також у них окремо передбачені кухні, спальні і навіть внутрішні дворики. Максимальна конфіденційність забезпечена на всі 100 %, чи не так?

Бекхеми

Вагомі причини

Для більшого усвідомлення автономності цілком допустимо уявити вечірку в крилі Девіда. Якою б жвавою і насиченою вона не була, ні Вікторія, ні вже тим більше її гості жодним чином не дізнаються про це. Так кожен з них може дозволити собі відпочити один від одного, запросити друзів на келих-другий. І, що важливо, не турбуватися про те, що завдаси незручностей своєму партнерові.

Читайте також:  Чому Вікторія Бекхем протягом 25 років буквально їсть одну й ту саму їжу

Бекхеми

Насправді подібна практика не така вже й жахлива, як виглядає на перший погляд. Адже, як відомо, навіть сон у різних ліжках або кімнатах є запорукою щасливих стосунків. Бачиш, проблема в тому, що одні володіють досить чуйним сном. Інших же, навпаки, і танком не розбудити. Цілком імовірно, що подібний нюанс присутній і в шлюбі Бекхемів.

Бекхеми

Що цікаво, цього правила дотримується кожна четверта пара. Адже, за словами вчених, нестача сну або проблеми з ним згодом можуть призвести до високого тиску, діабету і навіть серцевої недостатності. Звучить моторошно, чи не так? Звичайно, це не означає, що подібний досвід зобов’язані переймати буквально всі. Адже скільки людей, стільки й думок.

Бекхеми

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я