Члени Лівої партії відвернулися від Вагенкнехта

14

«Ми заявляємо, що у разі заснування нової партії Сахрою Вагенкнехт та за її участю, ми залишимося членами Лівої партії та відповідної парламентської групи».

 

Члени Лівої партії відвернулися від Вагенкнехта

Саксонські члени Лівої партії у земельному та бундестазі, а також у Європейському парламенті заявили про свою відданість своїй партії у спільному листі та відвернулися від Вагенкнехт. «Ми заявляємо, що у разі заснування нової партії Сахрою Вагенкнехт та за її участю, ми залишимося членами Лівої партії та відповідної парламентської групи», – йдеться у листі.

За словами прес-секретаря партії землі Саксонія, листа було розіслано членам партії електронною поштою в неділю. Його підписали загалом 14 депутатів із земельного парламенту, чотири – з Бундестагу та один – з Європарламенту. У Бундестазі ліві мають 39 депутатів. Раніше “Der Spiegel” повідомив.

Партія не ідеальна, але це наш дім

«Звичайно, наша партія не ідеальна – як, зрештою, й інші партії, – йдеться у листі. Проте вона була і залишається політичним будинком депутатів – «з її плюралізмом та нашим різним походженням». Серед тих, хто підписав лист, – депутат Бундестагу Зьорен Пельманн, лідер парламентської групи Ріко Гебхардт і віце-президент ландтагу Луїза Нойхаус-Вартенберг.

У своєму листі депутати висловили чітку критику планів можливого створення нового фонду: «Використання партійних ресурсів та можливостей для роботи проти власної партії не є законним!» Зважаючи на «серйозну фашистську небезпеку і необхідну конверсію нашого виробництва в те, що ще може витримати наша планета», створення нового політичного об’єднання було б неправильним рішенням. Проте автори також наголосили, що формулювання особливої ​​особистої думки є законним. Це також право окремих членів партії – бажати заснувати нову партію.

Читайте також:  Лінднер закликає до збільшення кількості депортацій мігрантів

Голови партії Сюзанна Шапер та Штефан Хартманн назвали лист сигналом для своїх членів: «Ми тримаємось разом і виступаємо за більш соціальну, справедливішу країну. Ми поділяємо спільні цінності, маємо спільну основу щодо змісту та спільну місію – а саме, працювати на благо більш справедливої ​​країни», – пояснили вони виданню Deutsche Presse-Agentur.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я