Червоно-зелена коаліція Гамбурга розширить бюджет допомоги

17

До нього включать жертв сильного землетрусу в Туреччині та Сирії.

 

Червоно-зелена коаліція Гамбурга розширить бюджет допомоги

Гамбурзька червоно-зелена коаліція хоче розширити бюджет допомоги, який раніше був призначений для України, і включити до нього жертв сильного землетрусу в Туреччині та Сирії. Для цього на парламентській сесії у четвер до існуючої бюджетної резолюції буде внесено відповідні поправки, оголосили у понеділок СДПН та «зелені». Це дозволить передати списані предмети допомоги на суму до десяти мільйонів євро не лише Україні, а й жертвам землетрусу цього і наступного року. Крім того, можна буде закупити та надіслати нові предмети першої необхідності.

Спочатку бюджет передбачав, що списане майно може бути безкоштовно передано лише містам-партнерам чи проектам розвитку на загальну суму до 500 тисяч євро. Цю суму вже було збільшено парламентом до десяти мільйонів євро у грудні 2022 року через продовження війни в Україні.

Ситуація у зонах землетрусів залишається вкрай нестійкою

Експерт СДПН у внутрішніх справах Серен Шумахер зазначив, що крім продуктів харчування, наметів і ковдр, до гуманітарних вантажів входять також предмети для надання медичної допомоги, рятувальні та транспортні засоби, а також матеріали для знешкодження боєприпасів і мін-пасток, що не розірвалися. «Водночас важливо, щоб нам було надано можливість закуповувати нові предмети першої необхідності», – наголосив він.

«Ситуація в зонах землетрусів все ще залишається вкрай нестійкою», – наголосила представник із внутрішньої політики парламентської групи «зелених» Сіна Імхофф. «Тим важливіше, щоб ми надали допомогу негайно та підтримали постраждалі регіони з Гамбурга у довгостроковій перспективі».

Читайте також:  Глава МАГАТЕ вирушає до Росії через побоювання за Запорізьку АЕС

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я