Буряк і не тільки: 6 продуктів, які “розганяють” роботу мозку

16

Багато хто, беззастережно вірячи рекламі, при перших же сумнівах у власному здоров’ї починає закуповуватися різноманітними вітамінами. Люди чомусь забувають, що все необхідне для правильної роботи нашого організму є в продуктах харчування. Зарядити мозок енергією та покращити пам’ять можна і за допомогою їжі.

Наше самопочуття та енергетичний ресурс прямо залежать від того, що ми щодня кладемо у свою тарілку, зазначає видання Life. Що ж треба з’їсти, щоб наповнитися активністю, силою та здоров’ям?

Мандарини

Улюблені багатьма мандаринки, які ще негласно вважаються символом Нового року, дуже корисні для мозку. Як і в інших цитрусових, вони містять корисні речовини, що допомагають поліпшити пам’ять. А вживання соку мандаринів може покращити розумову працездатність та підвищити навичку навчання. Ще мандарини багаті на флавоноїди — особливі сполуки, здатні захищати нервові клітини від пошкоджень і заспокоювати мозок при високих навантаженнях.

Лляна олія

Не лише смачна добавка, а й корисний продукт для мозку. У цій олії міститься висока кількість омеги-3. Ця речовина необхідна для правильної роботи мозку, його молодості та здатності запам’ятовувати та навчатися. Не забувайте, що лляне масло потрібно зберігати в холодильнику, щоб не стало гірким.

Грецькі горіхи

Мелатонін, магній та поліненасичені жирні кислоти омега-3 — поживний коктейль із цих корисних для організму речовин можна знайти у волоських горіхах. Вони навіть формою нагадують людський мозок. Тому можете не сумніватися, що в поліпшенні пам’яті та “розгоні” розумових здібностей краще за будь-які покупні вітаміни допоможуть саме волоські горіхи.

Кориця

Пряність, яку багато хто любить додавати не тільки в каву, а й різні страви. А ви знали, що при перетравленні кориці виробляється бензоат натрію? Ця речовина допомагає краще засвоюватись білку, що сприяє покращенню пам’яті, знижує ризик розвитку хвороби Альцгеймера та є профілактикою депресії та інших нервових розладів.

Читайте також:  Медики за обов'язкові тести на коронавірус до ЄС для подорожуючих до Китаю

Какао

Багато хто вважає какао дитячим напоєм. Але цей десерт корисний і для дорослих будь-якого віку. Продукти з високим вмістом какао тривало впливають на області мозку, що контролюють пам’ять та увагу. Тобто, випиваючи цей напій, ви стимулюєте мозок і наділяєте його силою та активністю.

Буряк

Цей овоч багатий на особливі нітрати, які в організмі перетворюються на оксид азоту. Тобто клітини, у тому числі головного мозку, збагачуються киснем. Що позитивно позначається як у працездатності, і на можливості запам’ятовувати великі обсяги інформації. У вас ніби відкриється друге дихання: ви згадаєте, як приємно може бути навчання чогось нового.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :