Бундесвер завершить місію з евакуації із Судану

11

Шостий рейс, ймовірно, вилетить із Судану до Йорданії ввечері.

 

Бундесвер завершить місію з евакуації із Судану

Бундесвер має завершити свою місію швидкої евакуації німців та громадян інших держав із Судану. За інформацією Deutsche Presse-Agentur, на п’ятницю на авіабазі Вунсторф у Нижній Саксонії вже заплановано заклик до повернення військ.

Міністр оборони Борис Пісторіус (СДПН) повідомив у вівторок на засіданні парламентської групи СДПН у Берліні, що шостий рейс, ймовірно, вилетить із Судану до Йорданії ввечері. «На цьому поки що все, наскільки ми маємо уявлення. Через міністерство закордонних справ усі, з ким можна було зв’язатися, вже зв’язалися та дісталися аеропорту». За його словами, наразі п’ятьма евакуаційними рейсами було вивезено майже 500 осіб, близько третини з них – німці.

Він підтвердив, що відучора бундесвер взяв на себе спільне управління військовим аеропортом на околиці Хартума разом із суданськими збройними силами, щоб координувати польоти країн, які бажають вивезти своїх громадян. «І, за оцінками, так буде до завтра, – сказав Пісторіус. Але те, що відбудеться найближчими годинами і днями, все одно матиме вирішальне значення, сказав він.

Читайте також:  ДДБ вимагає реалізації реформи Бафега

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я