Бундесвер перекине до країн Балтії 1000 солдатів та техніку

45

Вперше у навчаннях беруть участь гусеничні бойові машини піхоти.

 

Бундесвер перекине до країн Балтії 1000 солдатів та техніку

Посилення захисту східного флангу НАТО забезпечить швидке перекидання близько 1000 солдатів та військової техніки з Німеччини до країн Балтії з п’ятниці. «Підрозділи з Мекленбурга – Передньої Померанії, Еутіна (Шлезвіг-Гольштейн) та Хавельберга (Саксонія-Анхальт) вирушать до Литви до 20 червня», – повідомив у середу в Нойбранденбурзі представник 41-ї бронепіхотної бригади. «Швидке перекидання на поромі, залізничному, автомобільному та повітряному транспорті є кульмінацією серії навчань, які тривають із середини 2022 року», – сказав він.

Оскільки вперше у навчаннях бере участь бронетанковий підрозділ із гусеничними бойовими машинами піхоти, перевезення тепер здійснюється і залізницею. «Швидке розгортання та подальші навчання – разом із литовцями у Пабраді – значно підвищують нашу оперативну та оборонну готовність, одночасно надсилаючи чіткі сигнали для заспокоєння Литви та стримування можливого агресора», – сказав командувач Крістіан Наврат. Спільні навчання продовжаться до 7 липня.

Після нападу Росії на Україну НАТО вирішило посилити захист свого східного флангу. Бригада 41 включає близько 4500 військовослужбовців в Мекленбурзі – Передній Померанії, Шлезвіг-Гольштейні і Саксонії-Ангальт.

Читайте також:  Війна проти України: ситуація на 23 червня

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я