Бундесвер бере участь у військовій місії ЄС у Нігері

27
ЄС у Нігерії

Міністр оборони Крістін Ламбрехт продовжила свою поїздку Сахелем до Нігеру. Політик СДПН прибув на авіабазу бундесверу на околиці столиці Ніамей, прилетівши з Малі.

Бундесвер надасть солдатів для нової місії ЄС щодо підтримки нігерійських сил у боротьбі з терористами. “Німеччина візьме в цьому суттєву участь”, – сказав Ламбрехт (СДПН). Плани, які ще перебувають у стадії реалізації, передбачають, що Бундесвер розмістить у рамках місії ЄС загалом двозначне число – 250 чоловіків та жінок.

ЄС хоче надати Нігеру велику підтримку у боротьбі з терористами і цим стабілізувати ситуацію в регіоні Сахеля. У понеділок у Брюсселі міністри закордонних справ країн ЄС ухвалили рішення про місію військового партнерства. Мета місії – дати можливість збройним силам Нігеру краще відбивати погрози та захищати населення.

За даними ЄС, місія під назвою EUMPM Niger, серед іншого, допоможе створити навчальний центр та новий батальйон зв’язку та командної підтримки. Спочатку планується, що він триватиме три роки. Спільні витрати ЄС оцінюються у 27,3 мільйонів євро.

Читайте також:  Російські війська просунулися вперед у Бахмуті

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я