У Росії змінять призовний вік: кого тепер закликатимуть?

23

Призовний вік у Росії піднімуть. Тепер, за планами міністра оборони РФ, призиватимуть до армії людей віком від 21 до 30 років.

 

Підсумки мобілізації в Росії, призовний вік, використання військової техніки – ці теми були на порядку денному колегії російського Міністерства оборони. Паралельно із цим заходом у мережі з’явилося розслідування команди Навального. Мова про корупційний скандал, пов’язаний із заступником Шойгу Тимуром Івановим та його дружиною Світланою. Про подробиці засідання колегії та журналістське розслідування розповіли на радіо «Голос Берліна» в ефірі Stratera Show з Машею Майєрс.

“Сьогодні проти Росії використовується військовий потенціал практично всіх країн НАТО”, – це заява Володимира Путіна. При цьому він каже, що “буде забезпечене безпечне життя громадян на всіх територіях, у тому числі на нових” (тобто на окупованих територіях України).

Цитую Володимира Путіна: «Уся інформація про сили та засоби НАТО добре відома. Вона має бути проаналізована та використана для будівництва збройних сил Росії. Офіцери та сержанти, які отримали досвід на СВО, повинні призначатися на нові посади в першочерговому порядку. Росія продовжуватиме розвиток ядерної тріади. Це головна гарантія збереження суверенітету та територіальної цілісності країни. Все, що потрібно бійцю, має бути сучасним і надійним», — розповідає ведуча.

Крім того, Путін заявив про необхідність розвитку використання безпілотників у війську. “Вони мають бути використані повсюдно”, – сказав президент РФ.

Також, за словами Путіна, 150 тис. із 300 тис. мобілізованих зараз проходить підготовку на полігонах. Інша половина – у зоні бойових дій. На думку президента РФ, «цього цілком достатньо».

«Міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив, що «Росію завжди відкрито конструктивним мирним переговорам». Але це ми вже багато разів чули. За його словами, часткову мобілізацію проведено для стабілізації обстановки та захисту «нових територій», проведення подальших наступальних дій. Шойгу заявив, що РФ упоралася з мобілізацією. За його словами, за частковою мобілізацією покликано 300 тис. осіб, від призову звільнено 830 тис. осіб для підтримки економіки, понад 20 тис. пішли у війська добровольцями», – зазначає Маша Майєрс.

Читайте також:  Збільшення стажу роботи працівників

«Що стосується зовсім якихось принципових змін при комплектуванні збройних сил, на думку Шойгу, потрібно поетапно збільшити вік призову громадян з 18 до 21 року, а граничний підвищити до 30 років. Раніше межа була 27 років. Тут є ще безліч подробиць. Але, наприклад, такі, як два повідомлення поспіль (на це звернув увагу у своїх соціальних мережах мій колега Віталій Рувінський, головний редактор сайту «Луна Москви»): «Я вважаю український народ братнім», — заявив Володимир Путін і надалі з’явився другий новинний заголовок: “Повітряна тривога оголошена в Києві”, – каже провідна Stratera Show.

«Паралельно я хочу проілюструвати те, що насправді відбувається в збройних силах новим розслідуванням команди Навального, яке вийшло на YouTube, і вже його переглянули понад 1 мільйон людей. «Війна та Бенкет. Гламурне життя заступника міністра оборони Тимура Іванова» – так називається нове розслідування команди Навального. Я думаю, що, безумовно, є сенс подивитися цілком усе це розслідування. Воно розповідає про Тимура Іванова. Це заступник Шойгу, заступник міністра, який працював із Шойгу ще за старих часів, до його приходу до Міноборони, до його появи в російському уряді у статусі міністра оборони. До того я нагадаю, що він був міністром МНС. Отож, Тимур Іванов давній його соратник. І команда Навального дуже докладно розповідає, яке гламурне життя у найпрекрасніше придатних для цього місцях веде дружина Тимура Іванова. Звати цю жінку Світлана Іванова.

Раніше вона мала прізвище Захарова, раніше Маневич. Загалом це справжня світська левиця, яка ні в чому собі, м’яко кажучи, не відмовляє. Але тут, напевно, мій переказ безглуздий, бо це треба бачити, треба бачити ці розкішні вбрання, ювелірні прикраси, вілли, яхти, ресторани, бутіки в центрі французьких міст на Блакитному березі і таке інше. Це розслідування ілюструє, як насправді мешкають вищі російські чиновники. Навіть у той момент, коли йде війна. А може, саме завдяки тому, що йде війна, бо Тимур Іванов це людина, яка відповідає за будівництво у Міністерстві оборони Російської Федерації. І людина, яка, наприклад, має відношення до «відновлення» Маріуполя. Вже опубліковано цифру, нібито йдеться про розкрадання на мільярди і навіть на десятки мільярдів рублів», – розповідає Маша Майєрс.

Читайте також:  Росія знову обстрілює Київ через кілька місяців

Нагадаємо, у відеоформаті стрім Stratera Show транслюється щодня у будні з 14:00 до 16:00 на сайті нашого видання aussiedlerbote.de.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я