Британська розвідка: Покинута росіянами техніка свідчить про «явну паніку» під час відступу

23
подбитий танк

Британська розвідка у черговому звіті проаналізувала відступ російських військових підрозділів у Харківській області.

У зведенні розвідки Великобританії йдеться про те, що ЗСУ продовжують закріплювати свій контроль над нещодавно звільненими територіями Харківської області. Російські війська відступили на захід від річки Оскол.

«Способи виведення російських військ були різними. Деякі підрозділи відступали відносно організовано, тоді як інші відступали у явній паніці», – стверджується у зведенні британської розвідки.

Цінна техніка та обладнання, яке кинули російські військові, включали кошти, необхідні для ведення «артилерійської війни». Це як мінімум один радіолокаційний комплекс «Зоопарк» та одна командно-штабна машина, йдеться у звіті.

«Покинута техніка наголошує на неорганізованому характері відступу російських підрозділів, а також, ймовірно, свідчить про збої в системі командування», – вважають британські розвідники.

9 вересня Генштаб ЗСУ вперше повідомив про контрнаступ на Харківському напрямку та просування на 50 км за три дні. Володимир Зеленський заявляв про 30 звільнених населених пунктів Харківщини. 10 вересня стало відомо про вихід російських військ з Ізюма, наступного дня було звільнено більшу частину Харківської області.

Читайте також:  Чи може Україна й надалі протистояти Росії?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я