Бронювання від мобілізації: розкол чи рівні можливості для українців?

13
Андрій Длігач

В Україні тривають гарячі дебати щодо економічного бронювання від мобілізації, яке підтримують бізнес та окремі народні депутати. Однак, ця ініціатива викликає стурбованість щодо потенційного розколу між багатими та бідними верствами суспільства.

Засновник групи компаній Advanter Group і міжнародної бізнес-спільноти Board, Андрій Длігач, в інтерв’ю для LIGA.net розкрив свої думки стосовно впливу економічного бронювання на суспільство. За його словами, не йдеться про можливість для багатих осіб просто “заплатити за бронювання”, а про створення умов, де кожен може стати незамінним спеціалістом для свого роботодавця.

«Корупційні схеми, за допомогою яких багаті люди вже зараз можуть отримати бронь, не стосуються прямої суті економічного бронювання», – стверджує Длігач.

Він також висловив думку, що інструмент економічного бронювання має застосовуватися на основі критеріїв професійної важливості та внеску в економіку, а не фінансових можливостей особи. Наприклад, зараз існує великий попит на робітничі спеціальності, які потребують кваліфікованих фахівців, і роботодавці готові високо цінувати таких працівників.

«Комірники, зварювальники – це професії, де спеціалістів зараз на вагу золота. Якщо хтось готовий працювати зварювальником за зарплату 36 тис. грн, його залюбки приймуть на роботу», – зазначив Длігач.

Цей підхід, на думку Длігача, забезпечує рівність можливостей для всіх українців, дозволяючи кожному, хто хоче працювати і розвиватися у своїй професійній сфері, мати шанс на законне бронювання.

Нагадуємо, що критика цієї ідеї не стихає, і деякі експерти вважають, що введення економічного бронювання може призвести до негативних наслідків для суспільства.

Читайте також:  Відкриття міжнародної бізнес-спільноти Board у місті Рівне

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я