Бранденбургу потрібно більше енергії вітру

14

У середу уряд Німеччини виступив за прискорений розвиток наземної вітроенергетики.

 

Рашці: Бранденбургу потрібно більше енергії вітру

Лідер парламентської групи «зелених» у парламенті землі Бранденбург Бенджамін Рашке бачить подальшу потребу у вітроенергетиці у землі. Більше енергії вітру: “Нам потрібне ще більше розширення в Бранденбурзі”, – сказав Рашке в четвер в інтерв’ю RBB-Inforadio.

Як причину він послався на останню доповідь Міжурядової групи експертів щодо зміни клімату. Він сказав, що вже зараз потрібно вжити заходів для того, щоб клімат у всьому світі та у Бранденбурзі залишався комфортним.

«Але ми також маємо це зробити, і тому ми маємо активізуватися, коли йдеться про вітроенергетику, у тому числі й у Бранденбурзі», – сказав Рашці, який водночас послався на успіхи у розширенні. Багато перешкод та перешкод з минулого вже усунуто. «Розширення використання відновлюваних джерел енергії в цілому є пріоритетним, тому що це найнагальніша задача, яка стоїть перед нами, адже вона, як ніщо інше, загрожує біорізноманіттю».

У середу уряд Німеччини виступив за прискорений розвиток наземної вітроенергетики. Для того, щоб збільшити нинішній обсяг більш ніж у чотири рази, федеральний міністр економіки Роберт Хабек («зелені») хоче усунути перешкоди на шляху розширення вітроенергетики. Представники енергетичного сектора, муніципальних асоціацій, федеральних земель, профспілок та інших федеральних міністерств взяли участь у так званому вітровому саміті.

Читайте також:  Федеральний президент очікується у Золінгені

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я