Бої в Україні продовжуються в період православного Різдва

21

Президент наказав припинити вогонь на час православного Різдва, що було розкритиковане як цинічний пропагандистський жест. Тим часом бойові дії продовжуються на звичайному рівні.

 

Бої в Україні продовжуються в період православного Різдва

Бої в Україні продовжуються на звичайному рівні в період православного Різдва, повідомляє британська розвідка.

Одна з найзапекліших суперечок триває навколо міста Кремінна у Луганській області, йдеться у щоденному брифінгу Міністерства оборони Великобританії. «За останні три тижні бої навколо Кремінни були зосереджені у густих лісах на захід від міста».

У ньому говорилося, що оскільки ліси забезпечують деяке візуальне прикриття від спостереження з повітря, навіть узимку, обидві сторони, швидше за все, будуть мати труднощі з точним коригуванням артилерійського вогню. У лісових районах, як завжди, будуть задіяні переважно піхотинці – солдати, які переважно борються в пішому порядку і на коротких дистанціях.

Президент Росії Володимир Путін в односторонньому порядку наказав про різдвяне припинення вогню, який багато хто розцінив як цинічний пропагандистський жест. Офіційно російське припинення вогню мало тривати до 22:00 за середньоєвропейським часом у суботу ввечері, але повідомлення про бої, що продовжуються, надходили ще в п’ятницю.

З початку агресивної війни Росії проти України наприкінці лютого Міністерство оборони Великобританії щодня публікує інформацію про перебіг війни, посилаючись на дані розвідки. Це спосіб британського уряду протистояти російському наративу та тримати союзників у вузді. Москва звинувачує Лондон у кампанії з дезінформації.

Читати також:

.

Читайте також:  Після запуску повітряної кулі: США оцінюють частини уламків

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я