Новий виток інформаційної війни: Путін відвідав військовий штаб

32

Новим витком інформаційної війни називають аналітики той факт, що Путін відвідав військовий штаб. Таким чином, російське керівництво намагаються уявити, як досвідчених та поінформованих воєначальників.

 

Днями Путін відвідав військовий штаб. Такі дії президента РФ пов’язують із необхідністю «підлити олії» в інформаційний порядок денний, зазначає ведуча Stratera Show на радіо «Голос Берліна» Маша Майєрс.

Це новий етап інформаційної війни, в якій російське керівництво намагаються уявити, як досвідчених та поінформованих воєначальників. У цьому сенсі для Путіна це взагалі дивина, в новинку, я б сказала, тому що Володимир Путін, не бажаючи нести політичну відповідальність за провали, завжди цурався великих гучних тем. Це почалося з початку пандемії. Як ви пам’ятаєте, всі ці проблеми були віддані на відкуп губернаторам», – розповідає Маша Майерс.

«Фактично досі жодних публічних візитів до військового штабу Володимир Путін не робив. Отже, відповідно було прийнято рішення таки використати головну фігуру для того, щоб інформаційно тиснути на Україну, на Захід, на НАТО, на кого хочете. І це загалом у новинку. Путін був схожий, подивився, головою покивав усім. Важливі запитання поставив. Чи означає це новий поворот у реальній війні? Цього я стверджувати не берусь. Але, проте, у інформаційній війні, безумовно, так», – зазначає ведуча.

«Ще одна історія, яка знову ж таки вимагає, напевно, уваги. Це історія про те, як, відповідно, виховується російська молодь на кшталт спеціальної «військової операції». У дусі всього того, що відбувається довкола. З’явилися звані нові піонери. Офіційно заявлено про створення російського руху дітей та молоді. Називатиметься він «Рух перших».

Агентство ТАРС повідомляє, що учасники першого з’їзду руху змогли затвердити назву своєї організації. Вони хотіли бути і піонерами, і “Рухом імені Гагаріна”, і “Новим поколінням”. Чого тільки не обговорювалося. Все, загалом, таке досить нафталіном пахне. Це відсилає нас до, напевно, до «славних сторінок» радянського минулого», – розповідає Маша Майєрс.

Читайте також:  Британці повідомляють про інтриги у військовому керівництві РФ

Нагадаємо, у відеоформаті стрім Stratera Show транслюється щодня у будні з 14:00 до 16:00 на сайті нашого видання aussiedlerbote.de.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я