Як дві дружини Брюса Вілліса стали подругами та вирішили разом виховувати 5 дітей

49

Коли Румер Вілліс, одна з дочок Брюса Вілліса, була підлітком, вона не раз спостерігала, як її однолітки страждають через розлучення батьків. Мами та тата нацьковували своїх дітей один на одного, а ті ж самі діти були вражені тим, що їм доводилося обирати чийсь бік. Коли Брюс Вілліс та Демі Мур (перша дружина актора) вирішили розлучитися, вони зробили все можливе, щоб уникнути такого сценарію. І вони чудово впоралися! Зараз нова дружина Брюса Вілліса Емма Хемінг відмінно ладнає з Демі Мур та з дітьми актора від першого шлюбу. Розлучення не стало чорною плямою в житті Вілліса, а навіть зробило життя його дітей яскравішим і яскравішим.

Вілліс і Мур розлучилися, але залишилися разом

Демі Мур і Брюс Вілліс вважалися однією з найяскравіших голлівудських пар. Актори одружилися 1987 року. Вони були одружені понад 10 років, Перш ніж оголосили про розлучення. Однак пара не планувала розлучатися назавжди. Оскільки у них три дочки, колишнє подружжя вирішило залишитися однією сім’єю і відігравати важливу роль у житті своїх дітей та один одного.

За словами Брюса, після розлучення вони з Демі навіть зблизилися. Як згадує їхня дочка Румер, батьки зробили все можливе, щоб їй та сестрам не довелося обирати між мамою та татом.

Екс-подружжя не перестало бути сім’єю навіть після того, як кожен із них зустрів нових партнерів. Коли Мур одружилася з Ештона Кутчера, Брюс прийняв його як члена сім’ї. Вони були разом на сімейних урочистостях та червоних доріжках. Так що цілком передбачувано, що Демі підтримала Брюсаколи він вирішив поділити своє життя з моделлю Еммою Хемінг.

Чи ладнає нинішня дружина Брюса Вілліса з Демі Мур

Брюс Вілліс одружився з Емме Хемінг у 2009 році. Відтоді Емма та Демі демонструють світові свою дружбу. Крім того, Мур часто ділиться спільними фотографіями з колишнім чоловіком і присвячує посади його новій дружині. Вона любить супроводжувати фотографії з їхніх сімейних зустрічей підписами на кшталт «Дякую за нашу змішану сім’ю».

Читайте також:  Екс-дружину Володимира Кличка помітили у компанії колишнього, який її бив

Емма каже, що щиро вдячна колишній дружині Брюса за підтримку. У день народження Демі Мур Емма привітала її онлайн, назвавши наймогутнішою та найсильнішою жінкою, яку вона щиро кохає. Вона додала, що щаслива називати її частиною своєї сім’ї. Звичайно ж, пані святкують свої дні народження разом.

Отже, як цим двом жінкам вдалося так зблизитися? Насамперед, завдяки дітям. Емма стала важливою людиною у житті дочок Брюса від першого шлюбу. А Демі у свою чергу регулярно проводить час із дочками Хемінг та Вілліса. Вони вчинили мудро, позбавивши свою велику родину від сварок та з’ясування стосунків. «Ми матері, сестри, пов’язані цією шаленою пригодою життя»– Кажуть знаменитості.

Дві жінки порозумілися та на роботі. Коли Демі Мур опублікувала свої мемуари «Головоломка», Хемінг просувала їх у соціальних мережах. Вона також підтримала Демі, коли акторка запустила свою лінію купальників. У той же час, Мур часто просуває бізнес Емми в Інтернеті.

Біда, яка зблизила Емму та Демі ще більше

Кажуть, загальні суми часто допомагають згуртуватися навіть малознайомим людям. Але що відбувається з людьми, які вже були близькі? Вони стають ще ближчими, звичайно. Саме це сталося з родиною Вілліс-Мур, коли у Брюса діагностували афазію – Розлад, який впливає на здатність людини спілкуватися.

П’ять дочок Брюса, а також Демі та Емма опублікували спільний лист, в якому подякували фанатам за співчуття та підтримку та оголосили, що Брюс відмовляється від своєї 42-річної кар’єри. Вони також сказали, що планують пережити ці важкі часи як одна міцна родина, яка завжди буде поряд одна з одною. «Як завжди каже Брюс: “Живіть”. І разом ми плануємо зробити саме це»– Оголосили жінки.

Читайте також:  Моніка Беллуччі зізналася, що закохана в Тіма Бертона

Чи є у тебе або твоїх близьких історії про те, як вам вдалося зберегти добрі стосунки з колишніми? Поділишся у коментарях?

Джерело: Cheery

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я