Бортпровідник розповів, як безкоштовно потрапити до 1 класу літака, не порушуючи правил

23

Безкоштовно потрапити в 1 клас літака – велике везіння, особливо враховуючи, що зазвичай для цього вибирають людей з-поміж учасників програм авіакомпаній для пасажирів, що часто літають.

Проте колишній бортпровідник розповів виданню The Sun хитрий трюк, як можна пересісти до бізнес-класу, не порушуючи правил і не доплачуючи.

Боббі Лорі – колишній бортпровідник та ведучий американського шоу The Jet Set – поділився особистим досвідом, як можна безкоштовно пересісти у перший клас чи бізнес-клас літаком. Такі можливості відкриваються нечасто, тому велику роль відіграють уважність та знання деяких тонкощів.

Іноді на один рейс з тієї чи іншої причини продається більше квитків, ніж у літаку. У цьому випадку представники авіакомпанії просять когось із пасажирів добровільно вирушити на пару годин пізніше, а в обмін турист цілком може домовитися про підвищення класу обслуговування та комфортне місце в бізнес-класі.

«Якщо ви добровільно погодитеся вирушити наступним рейсом, ви можете домовитись про те, щоб зайняти місце у першому класі. Я зробив так, коли летів із Фенікса до Сан-Дієго. У результаті я вилетів через дві години, отримав підвищення класу обслуговування та перепустку до зали очікування, щоб поїсти та скоротити час», – розповів Боббі Лорі.

Читайте також:  Любите спати голяка? Названо несподівані плюси сну без одягу

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я