Бьорн Хеке бачить у Вагенкнехт небезпеку для AfD

2

Правий флагман AfD Хеке пропонує Вагенкнехт місце у своїй партії. Ліворуч це інтерпретується як знак того, що праві популісти побоюються конкуренції з боку Вагенкнехта.

Бьорн Хеке бачить у Вагенкнехт небезпеку для AfD

Бьорн Хеке бачить у Вагенкнехт небезпеку для AfD

Похвальні слова політика AfD Бьорна Хеке на адресу Сахри Вагенкнехт є для її табору доказом того, що ультраправа партія всерйоз розглядає її як конкурента.

«Те, що Хеке запрошує Сахру Вагенкнехт, говорить, перш за все, про одне: Вона – єдиний демократичний політик, який може бути небезпечним для Хеке», – заявив Deutsche Presse-Agentur Крістіан Лейє, лівий політик та довірена особа Вагенкнехт. «Якби лідер ХДС Фрідріх Мерц був хоча б наполовину такий небезпечний, Хеке, мабуть, запропонував би йому працювати з ним – і не лише на місцевому рівні».

Лідер AfD Тюрінгії Хеке підтвердив в ефірі телеканалу Phoenix, що він запропонував Вагенкнехт вступити до його партії. Він також сказав: «Я безперечно бачу збіги, особливо у зовнішній політиці, з AfD та альтернативними лівими». Сахра Вагенкнехт зайняла чітку позицію, ясно дала зрозуміти, що ця війна – не наша війна, що ми маємо звільнитися від гегемоністської хватки США, що ми маємо йти своїм власним європейським шляхом. Все це я можу підтримати. І цей напрямок політики є екзистенційним. Тому важливо виступати тут єдиним фронтом.

Вагенкнехт розійшлася з керівництвом Лівої партії та розглядає можливість створення власної партії. Лейє знову виступив із різкою критикою керівництва Лівої партії. Він навів дані опитування, згідно з якими Вагенкнехт як єдиний провідний кандидат від лівих могла б набрати 12% голосів по всій країні. «Натомість ліві набирають жалюгідні 4% і в найближчому майбутньому зникнуть у політичній нікчемності», – заявив Лейє і сказав про «повний політичний провал керівництва».

Читайте також:  Скасування англійської мови у початковій школі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я