Блокування доріг зустрічає мало розуміння у Німеччині

9

Понад 50% респондентів: вироки кліматичним активістам “недостатньо суворі”.

 

Блокування доріг зустрічає мало розуміння у Німеччині

Блокування доріг кліматичними активістами не зустрічає розуміння серед більшості жителів Німеччини згідно з результатами опитування. Лише 13% опитаних заявили, що вважають протести, такі як тимчасове блокування доріг, виправданими, згідно з репрезентативним опитуванням, проведеним на замовлення Südwestrundfunk (SWR) і опублікованим у понеділок. За даними опитування, трохи менше ніж половина прихильників належать до електорату партії «зелених». Загалом 85% опитаних вважають, що позначення своєї позиції з питань клімату та захисту навколишнього середовища таким чином «не виправдане». У грудні 2022 року такої думки дотримувалися 84%.

Активісти групи захисту клімату «Останнє покоління» неодноразово привертали до себе увагу акціями прилипання до творів мистецтва та перекриттями доріг. У травні слідчі поліції та прокуратури здійснили проти членів групи загальнонаціональний рейд. Їх звинувачують у створенні чи підтримці злочинної організації. Активісти заперечують свою злочинну діяльність, хоча кількох членів групи було засуджено за кримінальні злочини.

За даними опитування, більш як половина респондентів заявила, що вироки, винесені кліматичним активістам, «недостатньо суворі». Близько чверті вважають їх адекватними, а 11% – надто суворими.

Читайте також:  "Вирубка тропічних лісів має наслідки для всієї планети"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я