Біженці рохінья висадилися в Індонезії

17

В Індонезії десятки втікачів-рохінджів прибули морем після багатотижневої одіссеї. За даними державного інформаційного агентства Antara, 57 людей дісталися берега в провінції Ачех на північно-західному краю острова Суматра.

Протягом кількох тижнів вони дрейфували човнами в Індійському океані. Повідомляється, що деякі з біженців захворіли. Згідно з початковими повідомленнями, серед них не було ні жінок, ні дітей. Спочатку було неясно, куди їх збиралися доставити, повідомляє портал Detik.com.

У п’ятницю агентство ООН у справах біженців UNHCR знову закликало до порятунку біженців Рохінья в Індійському океані. Організація висловила особливе занепокоєння у зв’язку з повідомленнями про човен, на якому знаходилося до 190 осіб, в основному жінок, які зазнають лиха в Бенгальській затоці поблизу індійського архіпелагу Андаманських та Нікобарських островів. За непідтвердженими поки що даними, на судні, яке дрейфує в морі з кінця листопада, загинули щонайменше 20 людей.

У М’янмі військові прийшли до влади на початку лютого 2021 року. З того часу критики режиму зазнають жорстоких переслідувань. Ще до цього сотні тисяч представників мусульманської меншини Рохінья втекли від репресій і переслідувань у переважно буддистській М’янмі, переважно в Бангладеш, а також в інші країни.

Читайте також:  Обшук в офісі Європейської народної партії у Брюсселі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я