Берлінський Сенат звинуватили у хибних обіцянках

10

«Гарні фрази» уряду не стануть реальністю, на думку лідера «зелених».

 

Берлінський Сенат звинуватили у хибних обіцянках

“Зелені” звинуватили новий “чорно-червоний” берлінський Сенат у хибних обіцянках. 20 тисяч нових квартир, 5 мільярдів євро у спеціальні фонди захисту клімату або квиток за 29 євро – це «красиві фрази», сказав лідер фракції «зелених» Вернер Граф у четвер у Палаті представників. “Але, ймовірно, жодна з них не стане реальністю”, – передбачив він у ході дебатів за заявою уряду правлячого бургомістра Кая Вегнера (ХДС).

“На даний момент вже виникає відчуття, що ви не можете досить швидко будувати нові масштабні проекти, нові фрази, нові повітряні замки, щоб відволіктися від того факту, що у вас немає відповідей на поточні проблеми цього міста”, – сказав Граф. Сенату. «В даний час жителі Берліна отримують від вас перш за все одне: умовний спосіб – можна, потрібно, буде розглянуто».

Лідер «зелених» розкритикував пріоритети Сенату

Серед іншого, Граф розкритикував вимоги «чорно-червоних» рядів прискорити процес проти кліматичних активістів із групи «Останнє покоління». «Або це означає, що ви відмовляєтеся від розгляду справ відповідно до верховенства закону (…), або ви віддаєте перевагу цим справам перед іншими кримінальними злочинами».

Граф: «Я хотів би, щоб ви дійсно вжили цілеспрямованих і швидких заходів проти організованої злочинності, проти насильницьких злочинів і подібних огидних дій, а не проти кількох молодих людей, які докучають, виступаючи за захист клімату і тим самим за політичну мету конституційного рангу» .

Читайте також:  Спалення Корану: Данія та Швеція стурбовані

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я