Зрив перед повторними виборами у Берліні

16

У підготовці до майбутніх повторних виборів до Палати представників Берліна відбулася чергова затримка.

У 49 випадках в окрузі Трептов-Кепеник відкріпні бюлетені було відправлено двічі, як повідомила на запит прес-секретар округу. Це сталося через помилку програмного забезпечення. Про це раніше повідомляла газета “Б.З.”. Згідно зі звітом, про помилку офісу стало відомо від громадян. Ці бюлетені були визнані недійсними, і були розіслані нові бюлетені.

«Виборчі бюлетені мають послідовну нумерацію. Кожен номер присвоюється лише один раз», – пояснив речник. Під час підрахунку поштових бюлетенів першим кроком буде перевірка дійсності бюлетенів. Недійсні бюлетені вносяться до списку попереджень та розбираються.

Декілька дрібних неприємностей за останні тижні

У зв’язку з майбутніми виборами в останні тижні вже стало відомо про кілька невеликих казуси. Наприклад, в одному виборчому окрузі кандидат, який переїхав із Берліна, був внесений у перші голоси за ВДП. Голоси, подані за нього під час поштового голосування, недійсні, і майже з 1700 поштовими виборцями в окрузі слід було б зв’язатися. Крім того, на інформаційних листках для повторних виборів до районних зборів було надруковано неправильну дату.

Вибори до Палати представників Берліна та районні ради у вересні 2021 року доведеться повторити за рішенням Конституційного суду Берліна через численні збої. Дата виборів – 12 лютого.

Читайте також:  Сербія звільняє захоплених косовських поліцейських

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я