Берлін засудив спалення Корану у Стокгольмі

17

У вихідні біля посольства Туреччини у Стокгольмі було спалено копію Корану. Різка критика походить від численних країн з переважанням мусульманського населення. Берлін приєднався до неї.

 

Берлін засудив спалення Корану у Стокгольмі

Уряд Німеччини засудив спалення Корану у Стокгольмі під час акції протесту біля посольства Туреччини у столиці Швеції як «поважний і вкрай недоречний».

«Європа виступає за мирне співіснування всіх релігій», – наголосив представник Міністерства закордонних справ у Берліні. Подібно до свободи демонстрацій і свободи вираження думок, право людини на свободу релігії є цінним надбанням. З іншого боку, провокації, подібні до протесту в Стокгольмі, сприяють поділу.

Спалення Корану у Стокгольмі – що сталося

Минулої суботи біля посольства Туреччини у Стокгольмі було спалено копію Корану, згідно з повідомленням шведського інформаційного агентства TT. Різка критика з цього приводу прозвучала з багатьох країн з величезним переважанням мусульманського населення, як-от Туреччина. Цей інцидент також ускладнює прийом Швеції до НАТО, яке вже кілька місяців блокується членом НАТО Туреччиною.

.

Читайте також:  Штайнмайєр привітав Зеленського: "Ви даєте надію"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я