Бербок їде до Ємену та Судану поговорити про права людини

8

Міністр закордонних справ Німеччини хоче протягом трьох днів відвідати Саудівську Аравію та Катар, щоб обговорити, серед іншого, конфлікти в Ємені та Судані.

 

Бербок їде до Ємену та Судану поговорити про права людини

Міністр закордонних справ Анналена Баєрбок хоче сприяти мирним рішенням у Ємені та Судані під час триденного візиту до регіону Перської затоки. “Той факт, що Саудівська Аравія зараз зосередилася на переговорах з хутистами в Ємені, є правильним першим кроком”, – заявила політик “зелених” у понеділок перед відльотом до Саудівської Аравії та Катару. Бербок їде до Ємену та Судану поговорити про права людини – вона заявила про це.

За її словами, цей діалог передбачає “дивитися один одному в очі з питань, в яких ми далекі один від одного”. Саудівська Аравія та Катар піддаються міжнародній критиці за порушення прав людини.

«У регіоні, де напруженість загрожує спалахнути будь-якої миті, а багато хто переконаний, що можуть вирішити конфлікти військовими засобами, ми, європейці, стурбовані створенням стійких каналів зв’язку з нашими партнерами в Перській затоці», – сказала Бербок, на яку очікують у Джидді в Саудівській. Аравії після полудня у понеділок. «Йдеться про зміцнення їхньої прихильності до стабільності та безпеки в регіоні». В умовах нинішньої кризи в регіоні голоси Саудівської Аравії та Катару матимуть величезну вагу.

Стосовно ситуації з правами людини в Саудівській Аравії, Бербок сказала, що перші кроки з відкриття суспільства надихнули багатьох молодих людей у ​​країні. «Тому для мене само собою зрозуміло, що суспільство, яке хоче бути взірцем для наслідування для всього регіону, прислухається до голосів своїх жінок – онлайн та офлайн».

Щонайменше 377 000 загиблих

Зближення між Саудівською Аравією та Іраном означає, що шанси на ослаблення напруженості у війні в Ємені, де обидві країни підтримують різні сторони, є вищими, ніж вони були протягом багатьох років. Ер-Ріяд шукає вихід із дорогого конфлікту, у якому, за оцінками ООН, загинуло щонайменше 377 000 чоловік у результаті прямих і непрямих наслідків війни. Близько 23 мільйонів залежать від тієї чи іншої форми гуманітарної допомоги.

Читайте також:  Війна проти України: така ситуація

У Судані, що на північному сході Африки, близько місяця тому загострилася давня боротьба за владу. За даними ООН, на даний момент загинуло не менше 604 людей і не менше 5100 отримали поранення. Фактичне число, мабуть, набагато більше.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я