Бербок вважає, що Ізраїлю не треба вводити страту

38

Бербок вважає, що Ізраїлю не треба вводити страту.

Читайте також:  Зростання AFD та невдача SPD

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я