Бенксі опублікував відео з роботами в Україні

18

Бенксі перетворив уламки та руїни на стріт-арт — на подив змучених війною українців. Британський художник показав свої роботи у відео Instagram, чим підтвердив своє авторство.

Бенксі – людина-загадка, відома поїздками в кризові регіони. Нещодавно митець, ймовірно, перебував на Україні і, як то кажуть, увічнив себе там кількома роботами. Наразі ця інформація підтвердилася – Бенксі опублікував відео малюнків з України.

Бенксі опублікував відео в Instagram

Британський вуличний художник Бенксі опублікував у Instagram відео, в якому зізнається в авторстві низки робіт в Україні. Малюнки, більшість з яких були напилені на стіни будинків, було виявлено кілька днів тому. Його фотографії розлетілися по соцмережах і викликали захоплення в країні, що роздирається війною. Спочатку сам художник, особистість якого поки що не встановлена, взяв на себе відповідальність лише за одну з картин.

Відео, випущене в четвер увечері, є своєрідною постановкою, в якій Бенксі вирізує трафарети і малює балончиком, але не показує свого обличчя. Потім показують самі роботи, переважно чорно-білі. Наприклад, старий з довгою бородою сидить у ванні в Хоренці і тре собі спину великою щіткою. Зображення розпорошено на викладену плиткою стіну ванної кімнати з величезною щілиною на фасаді.

Відео в Instagram: у чому зізнався Бенксі

На іншій роботі він зобразив жінку. Вона стоїть на стільці біля фасаду будинку, що згорів. У неї бігуді, протигаз, халат, у руці вогнегасник. Немислиме у мирний час поєднання предметів та одягу. На інших зображеннях гімнастки. Танцюють над отвором від кулі з стрічкою, що розвівається, або балансують вниз головою на горах щебеню. На бетонних барикадах видно чорні контури дітей. Вони явно використовують як гойдалки металевий протитанковий їжак.

Читайте також:  Росія вербує навчених афганців через WhatsApp

Фалічна пускова установка у сортирному стилі

Художник намалював ракетовоз. Його пускова установка виглядає як пеніс, якою його зазвичай малюють на стіні шкільного туалету. А на руїнах дитячого садка юний дзюдоїст кидає на землю дорослого бійця. Його обличчя не видно, але за контекстом та статурою він нагадує президента Росії Володимира Путіна. Наприкінці відео виводиться текст зі словами: «На знак солідарності з народом України».

Бенксі опублікував відео: він підтвердив авторство

Публікація в Instagram традиційно розглядається як знак того, що Бенкс підтверджує твір як свій.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я