Бажаєте новий телевізор? Експерт радить, на що звернути увагу при покупці

135

Почався час знижок, який для багатьох людей може виявитися додатковим мотиватором для покупки нового “короля вітальні” або телевізора. У магазинах широкий та різноманітний вибір телевізорів, відрізняється і діапазон цін. Як не розгубитися в морі пропозиції і вибрати відповідний для себе телевізор? П’ятьма корисними порадами ділиться експерт LG Electronics Андріс Калніньш.

1. Відповідний розмір телевізора – Чим більше екран, тим краще задоволення від перегляду, чи не так? Проте так не завжди. Багато залежить від розмірів приміщення, адже розташування занадто близько до телевізора може призвести до напруження очей, особливо якщо це відбувається тривалий час. Але, з іншого боку, нікому не хочеться мружитися, щоб розглянути зображення. У магазинах доступні телевізори від 30 до 97 дюймів. Щоб вибрати найбільш підходящий для себе, рекомендується провести вимірювання там, де розміститься телевізор. Важливо, щоб він не лише підходив за розміром до призначеного для нього місця, а й естетично виглядав у загальному інтер’єрі кімнати. Крім того, для кращого перегляду необхідно звернути увагу на те, щоб відстань до телевізора була вдвічі більшою за діагональ телевізора. Наприклад, якщо ви хочете купити 80-дюймовий телевізор, то рекомендується, щоб диван, на якому ви сидітимете, знаходився на відстані не менше чотирьох метрів.


2. Вибирайте роздільну здатність 4К і вище – 4K, відоме також як 3840 x 2160p або UHD, на даний момент є найпопулярнішою роздільною здатністю екрану. Воно вказує, скільки пікселів міститься у комбінації “ширина x висота” екрана, і що більше пікселів – краще. Роздільна здатність відображає кількість точок або пікселів, які містять зображення або які можна відобразити на екрані. Кількість цих точок обчислюється в мільйонах, і що більше кількість пікселів (точок), то чіткіше і детальніше буде изображение/відео.

Читайте також:  3 продукти, які зарядять енергією в мороз

3. Шукайте HDR-сумісний телевізор – HDR або High Dynamic Range пропонує реалістичні кольори та кращу контрастність. Крім того, рекомендується вибирати телевізор із підтримкою Dolby Vision. Це дає творцям контенту більший контроль над тим, як їх HDR-програми відображаються на телевізорі, щоб покращити враження від перегляду для глядачів.

4. OLED краще, ніж LED – OLED-телевізори виглядають набагато краще, до того ж вони більш функціонально розвинені, ніж LED-телевізори. Екрани цих телевізорів відрізняються дуже живими кольорами, насиченим чорним і білим кольором, що для LED-телевізорів є викликом, або, простіше кажучи, – проблемою.

OLED або органічні світловипромінюючі діоди – це екранна панель, яка сама випромінює світло та визнана найкращою у світі технологією. Вона дозволяє виготовляти тонкі телевізійні дисплеї, на яких можна контролювати яскравість кожного окремого пікселя.


5. Зверніть увагу на дизайн – “телевізор як телевізор”, чують багато продавців, проте дизайн телевізора є таким же важливим критерієм при його виборі, як і дозвіл. Наприклад, телевізор Gallery Design настільки тонкий, що ця модель телевізора виглядатиме як витвір мистецтва, щільно прилягаючи до стіни та дозволяючи прикрасити домашній інтер’єр. У магазинах, наприклад, доступні такі моделі телевізорів, в яких за екраном знаходиться відділення для зберігання речей, куди можна помістити важливі для вас книги, вінілові платівки або журнали.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я