Байден підписав закон про розвідку Корони

24

Президент США Джо Байден підписав законопроект про оприлюднення розвідувальних даних про походження коронавірусу. Він поділяє мету Конгресу оприлюднити якнайбільше інформації про походження вірусу, оголосив учора Байден. Мета полягає в тому, щоб мати можливість краще запобігати майбутнім пандеміям. Однак при цьому не буде розкрито інформацію, яка може поставити під загрозу національну безпеку.

Близько півтора тижні тому Конгрес ухвалив відповідний закон. Є підстави вважати, що пандемія «Корона» виникла у лабораторії у центральному китайському місті Ухань, йдеться у тексті. Тому координатор розвідки США має оприлюднити «якнайбільше інформації» про походження вірусу і зробити її доступною для громадськості. Однак спочатку залишалося незрозумілим, яку інформацію і коли оприлюднить уряд.

Згідно з останньою інформацією з Білого дому, в уряді США поки що немає єдиної точки зору на походження вірусу. Деякі влада США, як і раніше, вважають, що вірус, ймовірно, передався природним шляхом, інші не визначилися або припускають лабораторний казус – у тому числі Федеральне бюро розслідувань (ФБР).

.

Читайте також:  Протести в Ірані: ще двох демонстрантів страчено

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :