Багато британських організацій будуть змушені закритися після Brexit

17

Багато британських неурядових організацій (НУО) зіткнулися з фінансовими труднощами після Brexit, йдеться в газетному звіті.

Численні організації, які отримували підтримку від Європейського соціального фонду ЄС, були змушені закритися чи звільнити співробітників, бо не отримали вчасно достатньо грошей від британського уряду, пише Guardian.

Газета посилається на аналіз державного фінансування, яким Лондон хоче замінити допомогу ЄС. Уряд Великобританії створив власний фонд UK Shared Prosperity Fund (SPF). Але SPF з’явився надто пізно для «сот організацій», сказав газеті Метью Браун з валлійської зонтичної організації Wales Council of Voluntary Action.

На 875 млн євро менше

За словами Вогана Гетинга, міністра економіки Уельсу, загальна сума грошей, доступних регіону, на 772 мільйони фунтів стерлінгів (875 мільйонів євро) менша, ніж було б доступно із Соціального фонду та Європейського фонду регіонального розвитку. Підхід SPF у Великій Британії «хаотичний», сказав Гетинг. Шотландія також має значно менші кошти, згідно з даними регіонального уряду. Міністр праці Шотландії Річард Лоххед оцінив втрати у 337 ​​мільйонів фунтів стерлінгів у період з 2022 по 2025 рік.

Уряд Великобританії відкинув ці дані. Чотири частини країни отримають щонайменше стільки ж грошей, скільки й раніше. Більше того, регіональні уряди тепер «вільні від бюрократичних процесів ЄС» і мають більше права голосу під час розподілу, наголосили в уряді.

Після Brexit багато секторів економіки скаржаться на більш високі перешкоди та витрати при торгівлі з ЄС та наймані іноземних фахівців.

Читайте також:  Після протесту проти розміщення біженців: апеляція районного адміністратора

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я