Асоціація вчителів засуджує високу оцінку мекленбурзького абітурієнта

15

Німецька спілка вчителів та представники бізнесу критикують Мекленбург-Передня Померанія за підвищення на один бал письмового бакалаврату з математики через велику кількість поганих результатів. Новий президент асоціації вчителів Штефан Дюлль заявив газеті «Більд», що це спотворює сумісність оцінок у всій Німеччині. За його словами, завжди існують розбіжності у зниженні балів. «Не можна потрапити у пастку, намагаючись виправдати все «Короною» у майбутньому». Дюлль очолює гімназію імені Юстуса фон Лібіга у Нойзасі під Аугсбургом з 2014 року.

Генеральний директор Центрального об’єднання німецької будівельної промисловості (ZDB) Фелікс Паклеппа звинуватив політика у неправильній грі. «Ви можете помилятися у школі, але не на будівельному майданчику. Там стіна має стояти рівно», – сказав він. Компаніям у його галузі «доводиться дедалі частіше переучувати учнів математикою та німецькою мовою», – пояснив Паклеппа. «Плиточник, наприклад, має вміти розрахувати стать. Це має бути правильно у кожному випадку і не повинно бути помилок». Президент Федеральної асоціації вантажного транспорту та логістики (BGL) Дірк Енгельхардт також розкритикував ретроспективне коригування оцінок.

Дистанційне навчання з грудня до травня

Вчора міністр освіти землі Симона Ольденбург (Ліва партія) як причина підвищення оцінок назвала те, що час, необхідний для виконання завдань, був оцінений експертами заднім числом як занадто короткий. Крім того, через обмеження «Корони» цей клас 10-го класу Abitur проходив дистанційне навчання з грудня до травня. На думку експертів, це мало негативний вплив, особливо на математику.

Додатковий бал нараховується всім, хто написав іспит з математики як студентам базового курсу, так і студентам просунутого курсу. На базовому курсі, за даними міністерства, є вибір між письмовим та усним іспитом абі. На базовому курсі з математики середній бал письмового Abi склав 4,0 та 4,2 бала відповідно, що явно нижче за рівень попереднього року. Для успішного складання іспиту потрібно п’ять балів. У 2021 році іспит з математики Abi у Мекленбурзі-Передній Померанії навіть був підвищений на два бали через погані результати.

Читайте також:  Закон про теплопостачання: розбіжності після відходу Грейчена

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я