Арешт біля будинку Обами пов’язаний із Трампом

15
У ході розслідування здійснено арешт біля будинку Обами: людину затримали біля будинку екс-президента США, прокурор встановив зв’язок арештованого з постом у мережі його наступника Дональда Трампа.

Чоловік був затриманий минулого тижня в одному із житлових кварталів столиці США Вашингтона – у його машині було виявлено зброю та боєприпаси. Звинувачення вимагало залишити Тейлора Т. під вартою до початку судового процесу та описало у своєму клопотанні події, що передували арешту.

Згідно з клопотанням, чоловік поділився постом Трампа на сайті Truth Social. Truth Social був одним із засновників Трампа і є своєрідною заміною Твіттера республіканця. У пості, про який йдеться, Трамп поділився довшою статтею, в якій, серед іншого, згадувалося звернення Обами. Цим постом Трампа своєю чергою поділився Тейлор Т., який прокоментував його так: «Ми оточили цих невдах! Побачимося в пеклі Подести та Обами». Джон Подеста був керівником виборчої кампанії кандидата у президенти від Демократичної партії Хілларі Клінтон у 2016 році.

Влада: «дуже тривожно»

Згідно з обвинувальним висновком, Тейлор Т. пізніше прогулювався поруч із зазначеною адресою і одночасно транслював це у прямому ефірі в мережі відеозв’язку. «Під час прогулянки він зробив кілька тривожних заяв», – йдеться у обвинувальному висновку. Повідомляється також, що він сказав, що шукав добрий ракурс для зйомки. Федеральне бюро розслідувань вже націлилося на цю людину за проникнення до Капітолію США під час його штурму 6 січня 2021 року.

Тепер влада попередила: «У Т., схоже, маячні переконання, які не відповідають реальності». Вони заявили, що його минула історія та недавня поведінка «викликають глибоке занепокоєння». Важливо, щоб він залишався під вартою, оскільки існує високий ризик втечі і небезпека для суспільства.

Читайте також:  Бельгія та Іран завершили спірний обмін ув'язненими

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я