Американські партії борються за Дуейна Джонсона

6

За результатами опитування, проведеного два роки тому, 46% американських респондентів хотіли б, щоб актор і колишній рестлер обійняв вищу посаду у Сполучених Штатах.

Американські партії борються за Дуейна Джонсона

Дуейн «Скеля» Джонсон був би не першим актором, який обійняв посаду президента США. І справді, багато американців хотіли б бачити його в Білому домі. Колишній рестлер повідомив, що обидві провідні партії вже висловили зацікавленість у його послугах.

Про голлівудський важкоатлет Дуейна «Скеля» Джонсона вже давно ходять чутки як про потенційного кандидата в президенти США. За результатами опитування, проведеного два роки тому, 46% американських респондентів хотіли б, щоб актор і колишній рестлер обійняв вищу посаду у Сполучених Штатах.

В інтерв’ю «USA Today» голлівудська зірка і сам розглядав можливість висування своєї кандидатури у 2021 році, «якщо цього захочуть люди. Щоправда, я маю на увазі це, і я в жодному разі не легковажний у своїй відповіді», – сказав він тоді. У розмові з колишнім ведучим “Daily Show” Тревором Ноа він ще раз підкреслив, що цей сценарій не є просто нездійсненною мрією.

«Ось що я вам скажу: наприкінці 2022 року до мене приходили представники обох партій і запитували, чи я балотуватимусь і чи можу я балотуватися», – каже Джонсон у новому епізоді подкасту Ноя «What Now?». Представники як Республіканської, так і Демократичної партій посилалися на вищезазначене опитування. Вони посилалися на власні дослідження, які показали, що він має всі шанси балотуватися на пост президента США.

Дочки мають пріоритет

Проте 51-річний президент, схоже, більше не прагне потрапити до Білого дому. «Все це було дуже сюрреалістичним, бо це ніколи не було моєю метою. Я ніколи не хотів займатись політикою. Насправді, я багато чого в політиці ненавиджу»– пояснює він у подкасті Тревора Ноа.

Читайте також:  Ще один удар по правоекстремістському угрупованню "Нокаут 51"

Крім того, наразі пріоритетом для нього є дві дочки – Тіана (5 років) та Жасмін (7 років), наголошує Джонсон. Насамперед, він хоче «бути для них батьком» і, отже, поводитися з ними інакше, ніж зі своєю дочкою Симоною, якій зараз 22 роки і яка пропустила важливі життєві події через кар’єру рестлера, яка забирає багато часу.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я