Компанія Walt Disney відзначить своє 100-річчя

8

Маючи стартовий капітал у 500 доларів, брати Уолт та Рой Дісней заснували 16 жовтня 1923 року мультиплікаційну студію Disney Brothers.

Компанія Walt Disney відзначить своє 100-річчя

Компанія Walt Disney відзначить у ці дні своє 100-річчя. 100 років мультфільмів, анімації та сімейного дозвілля. Фільм та серіал-подкаст «Оскар та малина» використовує цей ювілей як можливість поглянути на історію компанії.

Маючи стартовий капітал у 500 доларів, брати Уолт та Рой Дісней заснували 16 жовтня 1923 року мультиплікаційну студію Disney Brothers. Решта – історія мультиплікації, кіно, телебачення та компанії. Через 100 років компанія Walt Disney Company є одним із найбільших гравців на ринку розваг для широких мас. Нинішній генеральний директор Боб Айгер – один із найвпливовіших людей у ​​Голлівуді.

З моменту свого заснування компанія Disney знову і знову винаходить себе. Її персонажі улюблені дітьми в усьому світі, а придбання таких брендів як Pixar, Marvel та «Зоряні війни», схоже, забезпечило їй успіх на десятиліття вперед. Але що лишилося від основної ідеї її засновників? Скільки Уолта залишилося у Disney?

У цьому випуску подкасту «Оскар і малина» Ронні Рюш та Аксель Макс розповідають про 100-річну історію розваг Disney, про свої улюблені фільми та серіали та про те, що відбувається, коли в центрі уваги опиняються цифри підписки та зборів акціонерів.

Читайте також:  Навіщо Маск ввів платну «синю галочку»

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я