Активісти продовжують блокувати дороги

16

Активісти “Останнього покоління” продовжують свою справу у 2023 році.

Активісти продовжують блокувати дороги

На відміну від руху Extinction Rebellion у Великій Британії, кліматичні активісти з групи «Останнє покоління» хочуть продовжити блокувати дороги в Німеччині.

“Ми продовжимо мирний опір у 2023 році”, – заявила сьогодні прес-секретар групи Карла Рошель. “Ми продовжимо перекривати автомагістралі в новому році”. Активісти групи також прямо протистоятимуть владу в урядовому кварталі. «Ми відвідуватимемо концертні зали, футбольні стадіони, музеї, штаб-квартири партій та всі верстви суспільства», – сказав Рошель.

У день Нового року активісти руху Extinction Rebellion у Великій Британії оголосили, що на даний момент вони більше не дотримуватимуться художніх творів та перекриватимуть вулиці на знак протесту проти відсутності захисту клімату. Натомість вони більше зосередяться на чиненні тиску на відповідальних політиків. Це також є метою групи «Останнє покоління», каже представник Рошель.

«Наш опір – це спроба змусити уряд діяти. Спроба, яка, як ми вважаємо, дивлячись на історію громадянського опору, найбільш перспективна у Німеччині».

Група неодноразово викликала суперечки своїми протестами, включаючи хисткі блокади на вулицях та в аеропортах, особливо в Берліні та Мюнхені. Прокуратура Нойруппіна веде розслідування щодо активістів групи, а також розглядає підозри у створенні злочинної організації після інцидентів навколо нафтопереробного заводу у Бранденбурзі.

За даними поліції, шість активістів групи зараз перебувають під арештом в одній із в’язниць Мюнхена. Але гурт це не зупинить, сказав Рошель. «Ми, як і раніше, готові пройти весь шлях до в’язниці».

Читайте також:  Ядерна зброя в Білорусі залишається під контролем Росії

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я