Активістка Нойбауер: про конференцію з клімату

13

Сьогодні та завтра на Всесвітній кліматичній конференції виступають близько 170 глав держав та урядів, у тому числі канцлер Німеччини. Кліматичні активісти мають чіткі уявлення про те, що він повинен сказати в Дубаї.

Активістка Нойбауер: канцлер перебуває під тиском на конференції з клімату

Активістка кліматичного руху Луїза Нойбауер очікує, що на Всесвітній кліматичній конференції в Дубаї канцлер Олаф Шольц візьме на себе чіткі зобов'язання щодо поступової відмови від копалини. В іншому випадку немає жодних шансів досягти узгоджених кліматичних цілей. “Не повинно бути жодних лазівок чи фальшивих рішень”, – сказав Нойбауер німецькому агентству друку. «Тому на Шольця чиниться максимальний тиск. Йому необхідно довести, що він згоден із глобальною відмовою від вугілля, нафти та газу».

За словами активістки кліматичного руху «П'ятниці для майбутнього», це також означає рух уперед разом із групою найбільш амбітних країн. «Саме цього ми і світове співтовариство очікуємо від федерального канцлера п'ятого за величиною емітента парникових газів у світі».

Критика кліматичного клубу

Далі Нойбауер заявила, що недовіра до кліматичної політики Німеччини зросла під час перебування Шольца на посаді канцлера. «За нього Німеччина зарекомендувала себе як країна, яка підриває вже прийняті кліматичні зобов'язання, сприяє розширенню використання викопного палива по всьому світу і допомагає роздмухувати газовий галас».

Створений пан Шольцем кліматичний клуб, який офіційно розпочне свою роботу сьогодні, зосередиться на промисловій політиці. Країни-учасниці хочуть обговорити, як можна скоротити викиди парникових газів у секторі, що завдає шкоди клімату. Нойбауер, яка сама є членом Партії зелених, розкритикувала клуб, до якого наразі входять 33 країни. «Кліматичний клуб не повинен перетворитися на місце, де багаті країни поплескують одна одну по спині, тоді як вони не виконують своїх власних кліматичних цілей. Щодо Німеччини, то вже є побоювання, що бюджетний крах відкине кліматичну політику ще далі назад».

Читайте також:  Австралія підпише кожну цигарку

Під час своєї поїздки до Об'єднаних Арабських Еміратів політик СДПН Шольц зустрінеться ще зі 170 главами держав та урядів з усього світу. Для участі у грандіозній двотижневій зустрічі у Дубаї зареєстровано 70 тисяч учасників.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я