Адвокат Кайлі підтверджує невинність своєї клієнтки

22

Адвокат екс-віце-президента Європарламенту Єви Кайлі, підозрюваної у корупції, підтвердив невинність своєї клієнтки. «Єва Кайлі невинна», – заявив її грецький адвокат Міхаліс Дімітракопулос у четвер після слухань у магістратському суді Брюсселя. Рішення про те, чи залишиться 44-річна гречанка у в’язниці, мало бути прийнято пізніше того ж дня.

Як повідомило бельгійське інформаційне агентство Belga, адвокати Кайлі просили звільнити політика за умови носіння браслета на кісточці. Напередодні Димитракопулос вже заявив, що Кайлі не становить небезпеки для втечі і не здатний знищити докази. Іншим аргументом є те, що дворічна дочка Кайлі тепер фактично сирота, бо обоє батьків перебувають у в’язниці. За повідомленнями грецьких ЗМІ, дитина живе у свого діда, батька підозрюваних.

Бельгійська судова система проводить розслідування щодо Парламенту ЄС за звинуваченням у корупції, відмиванні грошей та торгівлі впливом з-за кордону. Стверджується, що емірат Катар, розташований у Перській затоці, намагався вплинути на політичні рішення за допомогою грошових та товарних подарунків. Повідомляється, що Марокко також намагалося зробити те саме.

Кайлі та троє інших підозрюваних, включаючи її партнера, були взяті під варту 11 грудня. Вони звинувачуються в участі у злочинній організації, відмиванні грошей та корупції.

.

Читайте також:  Ердоган узгодить членство в НАТО лише для Фінляндії

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я