Адель оголосила про останні концерти у Лас-Вегасі

17

У Лас-Вегасі пройдуть ще 32 концерти «Вихідні з Адель». За словами Адель, концерти там мають для неї особливе, доленосне значення.

Адель оголосила про останні концерти у Лас-Вегасі

Адель оголосила про останні концерти у Лас-Вегасі

Якщо ви не встигнете потрапити на один із концертів Адель у Лас-Вегасі до початку листопада, то у вас ще буде шанс побачити її наживо у 2024 році. Адель оголосила, що наступного року дасть ще 32 концерти в американському мегаполісі.

Після того, як у березні її «Вихідні з Адель» вже були продовжені на багато виступів, щойно оголошені концерти справді стануть «останніми» у Colosseum at Caesars Palace. Співачка розпочне новий цикл 19 січня 2024 року. Останній виступ запланований на 15 червня 2024 року, йдеться у інформації на її домашній сторінці.

Лас-Вегас змінив її життя

На сторінці в Instagram Адель також повідомила про подальші концерти. “Ці концерти змінили моє життя”, – пише вона там же. «Мені справді треба було знову закохатися у живий виступ, і я це зробила. Мені потрібно було відновити зв’язок зі своїми піснями та згадати, що вони означають для мене, і я це зробила».

За її словами, знову опинитися на сцені так близько до глядачів – це надзвичайно потужний досвід, «який я ніколи не забуду». «Всі кумедні, емоційні, дикі і несамовиті моменти, які ми пережили, залишаться зі мною на все життя».

Адель оголосила продовження

Вона сказала, що це просто безумство, «як може бути радісним шоу, сповнене сумних пісень». Адель багато відчула на концертах і багато дізналася як про себе, так і про глядачів. Перш за все, концерти допомогли їй зрозуміти, «наскільки мені подобається виступати на сцені, що я страшенно гарна в цьому і що я на сто відсотків на своєму місці».

Читайте також:  Байден захищає реакцію на політ китайської повітряної кулі

Щоправда, після цих зворушливих слів вона не втрималася від невеликого жарту. Тепер Адель хоче востаннє вирушити в новий тур Лас-Вегасом, «перш ніж назавжди перетворитися на шоу-герл».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я