78-річна жінка пограбувала банк утретє

34

Шеф поліції: за 30 років роботи не заарештовував підозрюваного у пограбуванні такого віку.

 

США: 78-річна жінка пограбувала банк втретє

Незвичайний випадок для поліції Плезант-Хілла, невеликого містечка на американському Середньому Заході: за повідомленнями ЗМІ, 78-річна жінка пограбувала там банк. Вона була спіймана невдовзі після скоєння злочину, як повідомила у вихідні газета The Kansas City Star. Потім з’ясувалося, що підозрювану вже засудили за пограбування банку, принаймні двічі, згідно з судовими документами.

За даними газети, жінка увійшла до банку у місті з населенням 9 тис. осіб на південний схід від Канзас-Сіті в американському штаті Міссурі в середу минулого тижня. На ній були пластикові рукавички, респіратор N95 та чорні сонцезахисні окуляри. Як повідомляється, вона вручила касиру записку наступного змісту: «Це пограбування, мені потрібно 13 тисяч дрібних купюр, дякую і вибачте, я не хотіла вас налякати».

Втеча на позашляховику

Згідно зі звітом, жінка виїхала на позашляховику із позначкою інваліда. Коли за деякий час поліція зіткнулася з нею на парковці, від неї сильно пахло алкоголем, йдеться у звіті. На підлозі машини було розкидано безліч дрібних купюр.

За даними газети, жінку вже було засуджено за пограбування банку в Каліфорнії 1977 року. 23 січня 2020 року її син зателефонував до поліції і сказав, що його мати остаточно збожеволіла і хоче пограбувати банк. У Лі’с Саміт, також штат Міссурі, вона змусила віддати 3 тисячі доларів, і незабаром була спіймана. За це вона отримала умовний термін, випробувальний термін закінчився у листопаді 2021 року.

Після арешту в Плезант-Хіллі шеф поліції Томмі Райт сказав, що за 30 років роботи в поліції він ніколи не заарештовував підозрюваного у пограбуванні банку такого віку. «Коли офіцери підійшли (до машини), вони спочатку трохи розгубилися… з машини вийшла маленька бабуся. Спочатку ми не були впевнені, що це саме та людина», – сказав Райт в інтерв’ю газеті Kansas City Star.

Читайте також:  Експерт ООН: понад 140 страт в Ірані у 2023 році

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я