Байден має намір балотуватися на виборах у 2024 році

27

Навіть у власній партії Байдена є сумніви, що він буде найкращим кандидатом.

 

Байден має намір балотуватися на виборах у 2024 році

Президент США Джо Байден підтвердив свій спільний намір знову балотуватися на наступних виборах у 2024 році. У кулуарах великоднього заходу в саду Білого дому Байден сказав в інтерв’ю NBC, що він має намір знову балотуватися, але поки не готовий офіційно оголосити про це.

Таким чином демократ повторив свої висловлювання останніх місяців. 80-річний президент уже кілька разів заявляв, що має намір балотуватися на президентських виборах у листопаді 2024 року. Проте офіційної заяви ще не зроблено. Невідомо, коли це може статися.

Байден виступив зі своїми зауваженнями у кулуарах традиційного катання крашанок у саду Білого дому, на яке щороку запрошуються сотні дітей. Президент та його дружина Джилл розмовляли там про свої великодні вихідні.

Байден: “Ми ще не готові оголосити про це”

Репортер запитав Байдена, скільки ще таких великодніх заходів у Білому домі планує провести. «Я планую принаймні ще три чи чотири великодні катання яєць», – сказав Байден. «Можливо, п’ять. Можливо, шість, якого біса. Я не знаю», – сказав Байден із посмішкою. Репортер хмикнув і пожартував, що він хотів би випустити новину із чіткою заявою про вибори 2024 р. «Ні, ні, ні», – заперечив Байден. Він сказав, що планує знову балотуватися у 2024 році. “Але ми ще не готові оголосити про це”.

Однак, враховуючи його вік, навіть у власній партії Байдена є сумніви, що він буде найкращим кандидатом. На виборах 2024 року Байдену буде 81 рік, на початку другого терміну йому буде 82 роки, а наприкінці – 86 років.

Читайте також:  Радіоактивна вода Фукусіми: МАГАТЕ надасть звіт

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я