7-річний шлюборозлучний процес Джолі та Пітта завершено

22
Бред Пітт і Анджеліна Джолі

Як стало відомо, розлучення Джолі та Пітта офіційно завершено. Екс-подружжя нарешті змогло дійти згоди після семи років шлюборозлучного процесу і безлічі судових засідань. Але чим же завершилася ця історія і чи справді всі забули про дітей, ти дізнаєшся разом з нами в найближчі кілька хвилин.

Розлучення Джолі та Пітта завершено

Бред Пітт і Анджеліна Джолі

Мабуть, новина про те, що розлучення Джолі і Пітта завершено, спантеличила багатьох. І це зовсім не дивно. Бачиш, мало хто вірив, що екс-подружжя зможе прийти хоч до якогось рішення після семи років судів і шлюборозлучного процесу. Проте це сталося. Ба більше, стала відома і доля виноробні Chateau Miraval, за яку так переживав голлівудський актор.

Бред Пітт і Анджеліна Джолі

Так, наприклад, за заявами інсайдерів, після “болісних” переговорів Бред Пітт все ж повернув під свій контроль улюблений маєток у Франції. Примітно, що зірка блокбастерів уже встиг показати своє дітище новій коханій. Мова, звичайно ж, йде про 29-річну Інес де Рамон. Однак і не дивно. Адже, як стверджують друзі Пітта, у них усе серйозно і він встиг познайомити обраницю з дітьми.

Бред Пітт і Анджеліна Джолі

При цьому, що важливо, Анджеліна Джолі також зобов’язана виплатити ексчоловікові 250 мільйонів доларів як компенсацію за моральну і матеріальну шкоду. Як ти напевно знаєш, причиною тому став таємний продаж актриси своєї частки виноградника російському бізнесменові. Ех, але ж саме тут, у французькій провінції, знаменитості колись зіграли своє весілля.

“Травмувальна глава в її житті”

Бред Пітт і Анджеліна Джолі

До слова, чималу роль у завершенні шлюборозлучного процесу зіграли… гроші. Бачиш, близькі до екс-подружжя джерела не приховують, що кожен із них був близький до того, щоб у якийсь момент розоритися. “Вони витратили так багато грошей на ці судові баталії, включно з боротьбою за опіку. Енджі просто прагнула фінансової незалежності та якоїсь форми миру й закриття цієї глибоко болючої й травмувальної глави в її житті та житті дітей”.

Читайте також:  Чому Анджеліна Джолі так прагне поговорити з новою дівчиною Бреда Пітта

Бред Пітт і Анджеліна Джолі

Примітно, що бажання Джолі цілком зрозуміле. Адже, як ти напевно знаєш, причиною розставання послужив переліт зоряного сімейства восени 2016 року. Так, за словами Анджеліни, Пітт після чергового келиха підняв руку на неї і дітей. Сама ж актриса, щоб позбавити можливості колишнього чоловіка боротися за право над опікою, мала намір судитися якомога довше.

Бред Пітт і Анджеліна Джолі

Річ у тім, що з 18 років спадкоємці знаменитостей самі б обирали, з ким вони бажають жити. До тих же пір Джолі докладала б усіх зусиль, щоб діти менше бачилися з Піттом. Ось тільки затягнути розлучення так не вийшло і близько. Так, наприклад, близнюкам, які є наймолодшими в сім’ї, виповнилося лише 14 років. І завдяки перемозі в суді Бред тепер має повне право бачитися з нащадками коли забажає.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я