6 простих істин, які треба засвоїти, щоб розпочати нове життя

223

Більшу частину життя ми чекаємо на диво, але воно постійно спізнюється, а може, і зовсім ніколи не станеться. То чого ж ми чекаємо? Змін, які дозволять нам нарешті насолоджуватися життям.

Якщо ви хочете кардинально змінити все, доведеться прийняти кілька простих істин, пише Lifehacker.

1. Ви повторюватимете одні й ті самі помилки, поки не навчитеся на них

Всі проблеми, перешкоди, незручності та розчарування насправді є помилками, що повторюються. І ви продовжите наступати на ті самі граблі, поки не винесете зі своїх промахів необхідні уроки. А щоб це зробити, знадобиться усвідомленість і готовність до змін.

Важливо пам’ятати, що ви не жертва обставин та долі. Все залежить лише від того, хто ви та що робите. Звинувачувати інших у своїх проблемах — лише одна з форм заперечення. Наберіться терпіння та почніть змінювати своє життя самостійно. Це не вдасться зробити всього за пару днів або навіть тижнів, тому дайте собі час і поступово все складеться саме так, як ви хочете.

2. Ви бачите в інших те, що є у вас самих

Вам подобається чи не подобається в оточуючих те, що ви любите чи ненавидите у собі. Виявляйте толерантність і приймайте інших людей такими, якими вони є. Постарайтеся зрозуміти самого себе та об’єктивно сприймайте свій характер, думки та почуття. Будь-який негативний досвід дає можливість стати завтра кращим, ніж учора. Допомагайте іншим і ви допоможете самому собі.

3. Тільки ви можете змінити своє життя

Ми звикли чекати. Ми чекаємо, коли наші мрії стануть реальністю або коли наше життя раптово зміниться кардинально. Проте нічого не станеться, допоки ми не почнемо діяти.

Читайте також:  Топлене масло гхі - як впливає на здоров'я? Склад та профіль жирів

Коли ми відчуваємо себе нещасними, то сподіваємося на диво, яке позбавить нас усіх проблем. Але складні ситуації не можна вирішити натисканням пальців. Якщо ви хочете змін, потрібно робити хоча б маленькі кроки назустріч своїм цілям.

Більшість із нас розуміють це, але забувають у скрутні часи. Не чекайте, що хтось чи щось зробить усе за вас. Відповідайте за своє життя самостійно.

4. Ви завжди знайдете виправдання, щоб не робити чогось.

Можна все життя звинувачувати світ та оточуючих за те, що ви не отримуєте бажаного. Кожен знайде хоча б одне виправдання, щоб жити не так, як хочеться. Але люди, які насолоджуються життям, не шукають виправдань. Вони не звинувачують усіх довкола, а знаходять способи подолати перешкоди. Саме тому вони досягають успіху у всьому, що роблять.

Пам’ятайте, що це тільки ваш вибір – виправдовувати бездіяльність або почати нарешті жити тим життям, про яке ви завжди мріяли.

5. У вас не вдасться сподобатися всім

Всі люди різні. Ми це розуміємо, але часом все одно забуваємо, що в інших людей зовсім інші цінності. Будьте готові до того, що всі навколо вас оцінюватимуть, тому що кожен має право висловити свою точку зору.

Однак тільки ви самі вирішуєте, наскільки думка оточуючих впливає на ваше життя. І спроби догодити всім здаються не найвірнішим вибором. Ви витратите свій час і енергію, але все одно комусь щось не сподобається. Тому приділяйте свій час відносинам з тими, хто приймає та любить вас з усіма вашими перевагами та недоліками.

6. Ви не в змозі змінити минуле

Найчастіше ми надаємо занадто велике значення спогадам, не враховуючи, що це вже в минулому. Звичайно, корисно отримувати важливі уроки з пережитого і розуміти, який досвід не варто повторювати, але жити в минулому це зовсім інша історія. Зробіть висновки та йдіть далі. Ваше минуле — лише низка етапів життя, які зробили вас таким, яким ви є.

Читайте також:  Як позбутися звички засинати перед телевізором

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я