5 основних правил прання пуховика

73

Зима неминуче здає свої позиції, на вулиці стає все тепліше, і зимові речі, в тому числі пуховики, можна сміливо відправляти на “відпочинок” до наступного сезону. Але перед цим було б непогано їх правильно випрати, щоб не загробити дорогу вам річ.

Перед пранням потрібно перевірити кишені пуховика, щоби там раптом не залишилися якісь дрібні предмети. Також перед пранням важливо перевірити, чи всі застібки та кишені застебнуті. Адже навіть блискавка на кишені, яку ви забули застебнути, може серйозно зашкодити пуховику, пише Glavred.

Найголовніше правило – скажіть “ні” сухому пральному порошку. Із завданням він може і впорається, але погано виполощеться з тканини. Як наслідок – полоскати доведеться ще раз, а може й неодноразово. І тут уже питання, чи витримає ваш пуховик такі “тортури”. Тому краще вибирати рідкі миючі засоби.

5 правил, як прати пуховик у пральній машині

Коли ви виконали всі попередні підготовчі заходи, можна приступати безпосередньо до прання. Дійте відповідно до таких кроків.

  1. Покладіть пуховик у барабан пральної машини разом з кількома м’ячиками для великого тенісу – достатньо три-чотири. Також можна придбати в магазині спеціальні м’ячики для прання таких виробів.
  2. Якщо у пральній машині немає спеціального режиму для прання пухових виробів (а в більшості машинок немає), тоді вибирайте режим делікатного або ручного прання. Також найчастіше виникає питання – за якої температури прати пуховик. Температура води має бути не більше 30 градусів за цельсієм.
  3. Краще повторно після прання прополоскати виріб або безпосередньо перед пранням увімкнути режим подвійного полоскання, адже в тканинах виробу можуть залишитися залишки миючого засобу.
  4. Не кладіть у барабан два пуховики відразу, або пуховик і будь-який інший одяг. У такому разі пуховик або погано випирається, або може бути зіпсований.
  5. Перед пранням можна покласти в барабан машинки рушник, який не дозволить пуховику роздмухуватися в процесі прання. Але варто подбати, щоб рушник не линяв – адже тоді від такого кроку буде більше шкоди, ніж користі.
Читайте також:  Каша на сніданок: нестандартні рецепти з манго, каррі та яйцем

Сушити пуховик потрібно в розправленому та вивернутому вигляді з розстібнутими блискавками та застібками, щоб був найкращий доступ повітря. Краще повісити виріб на вішалку-плічка, і тоді вже вішати на мотузку для сушіння одягу. Пуховики радять прати не частіше ніж один раз на сезон.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я