5 найпопулярніших помилок під час миття волосся

11

А ви знали, що якість та здоров’я волосся багато в чому залежать від того, наскільки правильно ми миємо голову? Здавалося б, нічого складного, але нюанси таки є. Ми зібрали п’ять найпоширеніших помилок у догляді за волоссям, яке часто роблять дівчата в б’юті-рутині. Перевірте себе, можливо щось зі списку ви повторюєте теж.

Помилка 1. Мити волосся у гарячій воді

Занадто гаряча вода здатна пошкодити захисний шар, кутикулу волосся, також послабити коріння, викликати почервоніння на шкірі голови. Мийте волосся у теплій воді, яка комфортна та безпечна для щоденної б’юті-рутини, радить Elle.

Помилка 2. Мити волосся один раз

Мити волосся слід двічі: перший раз змиває пил та зовнішні забруднення, зібрані за весь день, другий — надлишки шкірного сала, які порушують кисневий обмін шкіри голови. Не лінуйтеся і мийте голову правильно.

Помилка 3. Часто мене засоби для догляду за волоссям

Експерти стверджують, що міняти засоби для волосся корисно та ефективно: тестувати різні марки шампунів, бальзамів, кондиціонерів. Однак важливо пам’ятати, що занадто часта зміна продуктів може негативно позначитися на здоров’ї волосся і шкірі голови, піддати їх стресу. Намагайтеся уважно стежити за потребами пасм в даний момент, підбирайте оптимальний догляд і будьте послідовними в рутині. Якщо волосся блищить здоров’ям і у вас немає нарікань до догляду, то не потрібно міняти баночки, ведучи на рекламу б’юті-новинок.

Помилка 4. Сушити волосся у рушник

Ходити з тюрбаном на голові, змотаним із рушника, шкідливо для волосся. Найчастіше дівчата виходять із душу і відразу обертають волосся у рушник, щоб підсушити пасма. Однак така звичка здатна нашкодити якості пасм, зробити їх ламкими. Тяжкий лазневий рушник посилює навантаження на коріння, пошкоджує лусочки волосся. Після душу ви можете злегка промокнути пасма рушником і нанести незмивний догляд.

Читайте також:  Зима – не найкращий час для строгих дієт: рекомендації спеціаліста з харчування

Помилка 5. Наносити додатковий догляд на моркве волосся

Щоб зволожуючий бальзам, кондиціонер чи маска були ефективними, не забувайте після миття голови віджати волосся рушником. Це дозволить краще проникнути корисним інгредієнтам у пасма, а не просто стекти разом із водою. Для більшого результату важливо рівномірно завдати кошти по всій довжині. Для зручності візьміть у душ гребінець, гребінець.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я