10 продуктів, які шкодять зубам, якщо є їх щодня

259

Продукти, які ми вживаємо щодня, впливають як на весь організм, а й здоров’я зубів і ясен. Існують продукти, які можуть бути набагато небезпечнішими для порожнини рота, ніж усіма улюблений цукор.

Звичайно, їжа – це джерело вітамінів, мінералів та нутрієнтів, необхідних для здоров’я та оновлення організму, міцності емалі зубів. Але певні продукти можуть значно пошкодити зуби, змінюють колір емалі, підтримують зростання патогенної флори, пише Doctorpiter.ru.

Так, якщо є навіть шкідливі продукти зрідка, шкоди не буде, але систематичний щоденний прийом може залишити вас без зубів.

Що ж шкодить нашим зубам та яснам?

Чіпси – годувальники каріозних «монстрів»

У чіпсах багато крохмалю, який добре прилипає до зубної емалі, стаючи їжею для патогенних бактерій. Розкладаючись амілазою слини на прості цукри, вони створюють живильне середовище для розмноження каріозних мікробів, особливо в області міжзубних просторів. Після того, як ви поїли чіпсів, потрібно обов’язково почистити зуби, у тому числі – застосовуючи зубну нитку.

Різні види цитрусових

Здавалося б, лимони, апельсини та мандарини – корисні фрукти. Вони багаті на антиоксиданти, найвідоміший з яких аскорбінова кислота. Але саме за рахунок наявності великої кількості кислот ці фрукти небезпечні. Вони ушкоджують емаль, формуючи у ній ушкодження, дрібні дірочки, у яких легше проникають карієсогенні бактерії. Зовсім відмовлятися від соків чи фруктів не варто, але відразу після їх вживання потрібно хоча б ретельно прополоскати рота чистою водою.

Лід у напоях

Багато людей вважають, що лід у коктейлях нешкідливий, його можна розгризати, адже це вода. Стоматологи виправляють – будь-які тверді середовища, які ми гризем, включаючи лід, шкідливі для зубів. Вони підвищують чутливість емалі, провокують утворення мікротріщин.

Читайте також:  Як допомогти дозріти фруктам та овочам, щоб вони були соковитими та стиглими?

Жувальні цукерки

Іриски, желейні та різні інші солодкі цукерки, які так люблять діти та багато дорослих, шкодять зубам. Їхні частинки щільно прилипають до поверхні емалі, застряють у міжзубних проміжках, створюючи ідеальне живильне середовище для бактерій, які провокують карієс.

Після таких цукерок треба одразу чистити зуби – а про це навряд чи хтось пам’ятає. Інакше емаль руйнується, з’являються каріозні порожнини. Кислі цукерки ще небезпечніші, в них додатково впливають на емаль фруктові кислоти, буквально роз’їдаючи її поверхню.

Тверді льодяники

Хоча вони не так сильно прилипають до зубів, як іриски, але знаходяться у роті набагато довше, створюючи постійне солодке середовище у роті. Особливо погано, якщо ці цукерки із лимонною кислотою – це додатковий фактор ризику.

Якщо це льодяники з ментолом і м’ятою, які пом’якшують горло, вони не набагато кращі. Їх потрібно розсмоктувати довго, а солодкі компоненти підтримують зростання мікрофлори. Після лікувальних льодяників потрібно як мінімум 2-3 години не пити і не їсти, щоб продовжити ефект. Зубам від цього ще гірше. Якщо ж ви розгризатимете льодяники — це додаткове пошкодження емалі та ризик утворення сколів.

Домашні різносоли

Здавалося б, чого поганого в домашніх грибочках, хрустких огірочках та маринованих помідорах? Насправді основна небезпека – оцет, який додають у маринад для того, щоб надати продуктам хрускіт та смак. Він руйнує зубну емаль.

Картопля у будь-яких її видах

Смажена, пюре, відварена або фрі – будь-які варіанти страв із картоплею небезпечні для зубів. Аналогічно тому, що відбувається із зубами при вживанні чіпсів, справедливо і щодо самої картоплі. У ньому багато крохмалю, який за рахунок часткового гідролізу розпадається у роті на легкі вуглеводи, формує ідеальні умови для процвітання карієсогенних бактерій. Крім того, крохмаль дуже липкий, він залишається у вигляді мікроскопічних грудочок на зубах, продовжуючи дію на зуби. Поступово формується щільний наліт, якого складно позбутися.

Читайте також:  Це небезпечно! Чому вдома не можна тримати грошове дерево

Будь-які алкогольні напої

Крім всіх загальновідомих впливів алкоголю на організм, які ми не повторюватимемо, багато видів алкоголю містять цукор та барвники, які погіршують здоров’я зубів. Крім цього, алкоголь провокує сухість рота, знижує вироблення слини, яка змиває бактерії та частинки їжі з емалі зубів. Слина також нейтралізує кислотні сполуки, що утворюються у роті, вирівнює рівень рН. При частому прийомі алкоголю знижується захист організму від карієсу.

Хлібобулочні вироби

Зуби можуть постраждати від різних видів хлібобулочних виробів. Вся справа у швидких вуглеводах, яких у цих продуктах досить багато. Пережовуючи хліб чи булочку, ми щедро покриваємо поверхню зубів тонкою липкою плівкою із вуглеводів, на поверхні якої активно розвиваються мікроби. Таким чином, з’являється м’який зубний наліт, під яким виникають ерозії емалі, а потім каріозні порожнини. Додатково підвищується ризик пародонтиту, кровоточивості ясен, випадання зубів.

Стейки

Здавалося б, м’ясо не містить вуглеводів, його потрібно довго жувати і воно корисне для зубів. Але його шкода полягає не в складі та калорійності, способі приготування, а здатності застрявати між зубами. Якщо після їди відразу не почистити зуби, ретельно вичистивши всі залишки, волокна м’яса створюють живильне середовище для патогенної флори.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я