Жерар Піке показав публіці ту, заради кого покинув Шакіру

307

Відносини Шакіри та Жерара Піке завжди вважалися у вищому світлі взірцем для наслідування. Заради Піке, якого співачка називала «моїм сонечком», жінка навіть переїхала до Іспанії, чим значно ускладнила собі кар’єру. На жаль, ні двоє дітей, ні кохання однієї з перших красунь світу, не завадили Жерару піти на зраду. Від Шакіри футболіст пішов до безвісної моделі на ім’я Клара Чіа Марті. І, зважаючи на все, ні краплі цього не соромиться.

Клара Чіа Марті, дівчина, заради якої Піке покинув Шакіру

Складні відносини

Зауважимо, що відносини Шакіри та Піке далеко не завжди були безхмарними. Навіть віддані шанувальники за очі звуть футболіста ловеласом! Подейкують, у період спільного життя зі співачкою Жерар примудрявся часто ходити ліворуч. Але всі попередні рази Шакіра якимось чином заплющувала на це очі.

Знати не знаємо, чим Піке примудрився настільки зачарувати ту, про яку мріють мільйони чоловіків. Факт залишається фактом, адже всю історію стосунків пари саме Шакіра постійно йшла на поступки Жерару. Візьми хоч той же переїзд красуні до рідної для спортсмена Іспанії! Сама співачка про цей крок зі свого боку відгукувалась виключно як про жертву в ім’я кохання.

В одному з недавніх інтерв’ю Шакіра зізналася: «Я вкладалася у нашу сім’ю по максимуму. А тоді перед нами став вибір. Або Жерар відправляє контракт з “Барселоною” на смітник і переселяється до Штатів, або я засуваю кар’єру на другий план і їду до Іспанії.». Як бачиш, Піке не оцінив цей крок коханої.

Детективна історія: Клара Чіа Марті

А ось Клара Чіа Марті, судячи з усього, змогла підкорити серце норовливого футболіста! Достеменно відомо навіть, що поки Шакіра була на гастролях, Піке крутив з пасією роман прямо вдома. Співачка пронюхала про існування конкурентки завдяки анекдотичній випадковості.

Читайте також:  88-річна Софі Лорен викликала фурор своїм новим виходом у Мілані

Чи бачиш, у холодильнику пари давно завалялася баночка джему, який відмовилися їсти всі домочадці. Але ось Кларі він припав до смаку. Як би смішно це не звучало, саме на питанні про джем Піке «зламався», визнав існування коханки та оголосив Шакірі про швидке неминуче розставання.

Обмін шпильками

А буквально днями Жерар, остаточно осмілівши, продемонстрував свою нову кохану світові. Шанувальники футболіста миттю помітили, наскільки Клара Чіа Марті схожа на молоду Шакіру! Ну а латиноамериканська співачка тим часом ставить претензії до зрадника в новому треку.

Виконавиця звинувачує безіменного героя своєї пісні в тому, що він, мовляв, «проміняв Rolex на Cassio, а Ferrari на бюджетний Renault Twingo». Жерар, зауважимо, за кілька днів після виходу треку демонстративно з’явився на публіці за кермом Twingo та з Cassio на руці. Ось тобі і фінал історії однієї з найромантичніших пар зіркового світу!

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я